Reference zákazníků na CK Orbis Link - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
O NÁS

Reference zákazníků na CK Orbis Link

Spokojený zákazník znamená pro Orbis Link tu nejlepší odměnu. Přečtěte si několik vyjádření našich klientů, ve kterých hodnotili kvalitu našich služeb, průběh plaveb a doplňkový servis. Profesionalitu společnosti potvrzuje také množství získaných ocenění.

Středomoří (loď MSC)

6. 8. 2019

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za skvěle prožitou dovolenou s Vaší společností na lodi MSC - plavba po Středomoří. Vynikající služby, ochotný a vstřícný personál, monumentalita lodi, zábava a programy po celou dobu plavby, organizace a vše s tím spojené můžu jen chválit. Poznali jsme jiný, nový typ dovolené, během které jsme navštívili mnoho známých měst, míst i kultur. Všem mohu jenom doporučit. Příští léto jedeme znova!!! Děkujeme.

S pozdravem Ivana R.

Města na Baltu s českým delegátem 2019 (loď Costa Magica)

2. 7. 2019

S dovolenou jsme byli velmi spokojeni. Velice zajímavý program, myslím, že jsme v daném týdnu viděli maximum, co bylo možné stihnout. Program byl velice dobře připravený. Měli jsme příjemné a erudované průvodce na všech výletech. Velké poděkování patří našim dvěma průvodkyním. Vždy příjemné a ochotné nám pomoci. Pro nás dříve narozené je problém jazyková bariera a organisace zájezdů s česky mluvícím průvodcem je pro nás příjemné odbourání stresu z cestování,Pobyt na lodi byl jako vždy příjemný. Obsluha bez problémů takže pokud bude příští rok možné, rádi zase pojedeme objevovat svět.

Děkujeme, Hana a Karel Sedláčkovi

Plavba k 6 ostrovům Karibiku, s českým delegátem (loď Costa Magica)

6. 3. 2019

Dobrý den, už je to téměř týden, co jsme se vrátili z naší dovolené. V tomto e-mailu bych Vám (a vlastně celé firmě Orbis Link) chtěla poděkovat za perfektně připravený zájezd, který jsme si naplno užili. Všechny instrukce ve Vašich e-mailech byly přesné a krásně srozumitelné :-). Úplně nejvíc bychom chtěli poděkovat za Vaší delegátku Evu Raj Horanovou, která nejen, že vyřešila všechny naše problémy a požadavky, ale svým úžasným přístupem dokázala rozzářit všechny kolem sebe. Byla vždy milá a ochotná se vším pomoci - doslova by se pro nás byla schopná i "rozkrájet":-D. Hlavně díky ní jsme si vytvořili prima partu, na kterou budeme určitě dlouho vzpomínat. Neexistovali "mladí", "starší" a ještě starší" (i když věkově to tak třeba bylo) - byli jsme prostě jedna velká rodina s mamčou Evičkou :-D. Ještě bych Vás chtěla moc poprosit, jestli byste mi nemohli zasílat upozornění na můj e-mail, pokud zorganizujete zase někam zájezd na loď s delegátem a Evičku bych chtěla poprosit, aby mě informovala, až bude někam delegovaná ona - zase jí strašně rádi uvidíme:-). Neslibuji, že na všechny zájezdy pojedeme :-), ale kdo ví?! ;-) Přejeme krásné jarní dny!:-)

Iva Trčková a Miroslav Trčka

Západní Středomoří (loď Costa Diadema)

3. 5. 2019
V únoru 2019 jsme jeli lodí Costa Diadema po Středomoří a navštívili například Barcelonu, Palma de Mallorca nebo třeba Palermo. I když se únor nemusí zdát jako ideální cestovní období, nakonec se ukázal jako dobrá volba. Zimu jsme měli pouze v Marseille, jinak bylo všude krásně, někde jsme se i lehce spálili. Města ale ještě nebyla zavalena turisty, a tak bylo cestování příjemné. Tuto plavbu bychom doporučili všem, kdo neradi leží u bazénu a rádi poznávají nová místa. Kromě jednoho dne jsme každý den kotvili v jiném městě a měli možnost si je prohlédnout. Určitě je dobré se podívat dopředu, co chce člověk v daném městě vidět, protože je omezen cca 6 hodinami na město. Na většinu z daných měst to ale stačí.
Cesta
Cestu jsme si zajišťovali sami, letěli jsme z Prah do Milána a pak vlakem do Savony. Nádraží je v docházkové vzdálenosti od přístavu. Naloďování bylo velmi dobře zorganizované, i když se nejprve zdálo, že je nám v čekací hale mnoho a budeme čekat věčnost, opak byl pravdou, všechno šlo opravdu velmi rychle.
Vybavení lodě Původně jsme si sice rezervovali vnitřní kajutu, jednalo se ale o otevřeno rezervaci a byla nám nakonec přidělena kajuta s balkonem. To bylo opravdu moc milé překvapení a východy a západy slunce na balkoně byly opravdu krásné. Kajuta byla velmi čistá, každý den uklízená a poměrně prostorná. Celá loď byla udržována v čistotě, a přestože na ní cestuje několik tisíc lidí, její velikost davy lidí rovnoměrně rozprostře a člověk nemá pocit stísněnosti. Loď nabízí mnoho možností, jak se během plavby zabavit. Například hřiště na fotbal nebo basket, divadlo, koncerty, posilovnu, vířivky, bazén atd. Každý si vybere.
Jídlo a pití
Raději si nedávejte za cíl na lodi zhubnout, jídlo je na ní opravdu vynikající. Je ale dobré si předplatit neomezený nápojový balíček (např. Brindiamo), abyste měli přístup k nápojům po celý den. Také během jídla máte na výběr ze dvou kvalit nápojů, pokud máte předplacený balíček, můžete si dopřát ty kvalitnější, aniž byste museli doplácet.
Ostatní
Pro platby na lodi se používá lodní karta, která slouží i pro identifikaci při odchodu a příchodu na loď a také jako klíč ke kajutě. Každý z pasažérů má svou. Tyto karty jsou propojeny s kreditní kartou, z níž se strhávají peníze, check out je proto velmi snadný. Tady možná jen pozor, že se opravdu jedná o kreditní kartu, nikoli debetní, která je v Česku častější. Wifi je na lodi za poplatek, my si ji ale neplatili, takřka každý den jsme někde kotvili a mohli používat naše data. Pro komunikaci na lodi je proto dobré mít staženou aplikaci Costa, která funguje i bez wifi připojení. Díky ní můžete komunikovat s ostatními spolupasažéry přes chat a také se třeba podívat na program daného dne.

Ester Povýšilová

Města na Baltu s českým delegátem (loď Costa Magica)

26. 5. 2018

Takovéhoto zájezdu jsem se zúčastnil po prvé. Mohu jen porovnávat s poznávacími zájezdy autobusovými, leteckými a pod. Nespornou výhodou zájezdu na lodi je to,že jsme po celou dobu ubytováni v jedné kajutě a člověk nemusí neustále balit zavazadla a stěhovat se z jednoho hotelu do druhého.Při tom zabezpečení veškerých služeb na lodi je na velmi vysoké úrovni a každý si může vybrat aktivity jaké se mu líbí, po případě na co má finance.

Pro nás starší, kteří neznáme řeči, je zájezd s naším delegátem výborný. Tak jak jste se o nás staraly, snad ani lépe nešlo. Každý den lodní noviny v češtině,jídelníček také,takže jsem neměl problémy jak s výběrem jídel tak i výběrem výletů. Je faktem, že jsme si na výletech ušoupali nohy až po kolena, ale stálo to za to a můžu vyslovit jenom velký dík.
Viděli jsme takřka vše. Sice by mohl být větší prostor na prohlídku Petrohradu, Stockholmu a Helsink ,ale do toho jsem šel, tak jak to má lodní společnost naplánované a s tím Vy nemůžete nic dělat. Přesto jste z minima vydobili maximum.

Služby na lodi jako v nejlepším hotelu, personál ochotný, milý není si na co stěžovat. Od Vaší CK komunikace vynikající, vše proběhlo jak bylo dohodnuto; když jsem v něčím tápal tak jste mě poradili.

Budu všem takovýto zájezd doporučovat. S pozdravem Zdeněk Richter.

Města na Baltu s českým delegátem (loď Costa Magica)

5. 6. 2018

Dobrý den, s cestou celkově jsme byli velice spokojeni. Veškeré služby na lodi byly perfektní, nemáme si opravdu na co stěžovat. Nejvíc se nám líbil Petrohrad, asi jako většině, ale moc se nám líbila i ostatní města. Určitě bychom uvítali, kdyby se ve všech navštívených místech kotvilo trochu déle. Využili jsme výlety pořádané Costou, ale už nám potom nezbýval čas a nebo síly na vlastní program. V Helsinkách jsme si vybrali výlet do Porvoo, které sice bylo krásné, ale máme pocit, že jsme Helsinky vlastně vůbec neviděli. To je ovšem naše chyba.
Služby CK Orbis link jsou z naší strany absolutně bez připomínek, jako u všech cest, které jsme s Vaší CK absolvovali. Velká pochvala patří delegátkám, které se o nás víc než vzorně staraly. Ještě jednou moc děkujeme a doufáme, že se nám podaří ještě nějakou dovolenou strávit prostřednictvím Vaší CK. Jitka a Jiří Dubští

Plavba z Benátek s českým delegátem (loď Costa Luminosa)

23. 6. 2018

Dovolená s Orbis Link plavby byla naše nejbáječnější dovolená, organisačně výborně zajištěná. Byla dobrá nabídka dopravy do Benátek, paní delegátce děkujeme za báječnou a trpělivou péči o celou skupinu. Program plavby byl sestaven výborně se znalostí atraktivních turistických destinací, pobyt na lodi s vysoce profesionálním výborným personálem byl skvělý.

Takže pokud vše příští rok bude u nás v pořádku, rádi se zase na Vás obrátíme. S pozdravem Hana a Karel Sedláčkovi.

Plavba Karibikem s českým delegátem (loď Costa Deliziosa)

6. 3. 2017

Dobrý den! Cheme tímto způsobem vyjádřit Vaší kanceláři naše uznání a spokojenost s přípravou, organizací a průběhem zájezdu do Karibiku v březnu tohoto roku.
Naše velké poděkování patří pani Haně Doškové, která se v době přípravy na zájezd a v zejména v jeho průběhu o nás všechny pečlivě a neůnavně starala. Děkujeme,Haničko!
S pozdravem Pavla a František Velíkovi.

Plavba Středomořím ze Savony (loď Costa Mediterranea)

březen 2017

Ještě jednou bych vám paní Čepičková, pane Votavo a paní Thérová chtěl moc poděkovat za pomoc se zařízením naší plavby. I přesto, že jsme si vzpomněli na poslední, jste dělali vše proto, abyste nám vyšli vstříc a pomohli nám. Moc si toho vážíme.

Mnohokrát děkujeme. S pozdravem, David Vlk.

Loď Costa neoRiviera - Plavba z Dubaje s českým delegátem

8. 2. 2017

Dobrý den, zůčastnil jsem se plavby ve dnech 8. -18. 2. v Dubaji, kde nás zastupovala jako delegátka paní Simona a musí říci že po plavbách, které jsem absolvoval, a bylo jich 9, jsem se setkal s perfektní službou delegáta a nebojím se říci za ta léta nejlepším přístupem k zákazníkům, za což jí s manželkou děkujeme; budeme doporučovat Vaše služby v blízkém okolí, protože takoví lidé, jako je ona, se do této služby velmi hodí a dělají vaší cestovce dobrou reklamu. Děkujeme, Šiškovi.