Incentivní plavby - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby

Incentivní plavby

Perfektní místo firemní či společenské akce? Okružní plavby představují originální a zároveň maximálně efektivní způsob, jak uspořádat pracovní setkání manažerů, dodavatelů nebo odběratelů, konferenci, oslavu výročí, představení nového investora, odborné zasedání i vyhodnocení prestižní soutěže. A ještě mnohem více.

Incentiva

Českým společnostem plavby na lodích zajišťujeme již několik let. K našim klientům patří bankovní domy, IT firmy a velcí výrobci. Motivujte a oceňte své nejlepší zaměstnance unikátním způsobem.

Proč je okružní plavba lodí skvělý firemní benefit

Vybavení velkých výletních lodí zahrnuje velké konferenční sály s kapacitou 250 osob i salónky pro soukromé jednání skupin do 20 účastníků. Jejich součást samozřejmě tvoří moderní technické vybavení (k dispozici zdarma).

K trávení volného času mají lodě opravdu pestrou paletu zábavy včetně bazénu, wellness centra, divadla, posilovny a dalších atrakcí. Relax na moři a cestování po přístavech a jejich okolí zaručuje spokojenost i pro nejnáročnější pasažéry.

Kam se vydat na incentivní turistiku

K nejpopulárnějším destinacím pro incentivní plavby se řadí Středomoří a Karibik. V poslední době získávají na oblibě plavby do exotických destinací, například do jihovýchodní Asie či po Indickém oceánu.

Během incentivní plavby lze zařídit celou řadu speciálních služeb. Jedná se o pořádání setkání na uvítanou či výstavy výrobků, tisk jídelního lístku s firemním logem, soutěže a turnaje nebo například o fakultativní výlety v přístavu a okolí s průvodcem.

Rezervujte si incentivní plavbu

Rádi připravíme nabídku na míru pro vaši firmu či skupinu. Budeme od vás potřebovat následující informace:

  • charakter plavby (turistická skupina, incentivní turistika),
  • délka a termín pobytu,
  • destinace,
  • počet cestujících a jejich rozložení do kajut,
  • typ kajut,
  • zvláštní požadavky na program,
  • cenové rozpětí,
  • kontaktní údaje.

Obraťte se na naši cestovní konzultantku pro skupinové rezervace: