Plavba kolem světa - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby
Destinace okružních plaveb

Plavba kolem světa

Plavba kolem světa je unikátním, nezapomenutelným zážitkem, svět pro vás po absolvování celé plavby bude bližší a získá zcela jiné rozměry. Tato unikátní plavba zaoceánskou lodí v trvání od 50 do 130 dní se pořádá několika lodními společnostmi, a to zpravidla jen jednou do roka.

Z našich stránek můžete rezervovat plavby kolem světa od společností Costa a MSC. Plavby kolem světa společností Princess, Cunard či dalších nabízíme na vyžádání. Cena plavby kolem světa začíná zhruba na 10 000 EUR za osobu a odvíjí se podle kategorie zarezervované kajuty a termínu rezervace.

Kudy vede cesta kolem světa

Plavba kolem světa se dělí na 3 etapy, které je možné rezervovat i jednotlivě.

Během plavby kolem světa přistanete u břehů minimálně 4 kontinentů a zavítáte do desítek přístavů.

Plavbu Costa a MSC můžete začít ve středomořských přístavech či se přidat na jiném kontinentu a naopak se do Evropy lodí vrátit.

Nejatraktivnější zastávkou jsou ostrovy v Tichém oceánu, Austrálie či Nový Zéland, Havaj a proplutí Panamským průplavem.

Do kategorie plaveb kolem světa řadíme též dálkové plavby a plavby mezi jednotlivými kontinenty.

Plavba kolem světa, Queen Mary 2

Zaoceánské plavby kolem světa 2020 a 2021

Vyberte si z cenově nejdostupnějších plaveb kolem světa v nadcházejících sezónách:

Plavba MSC kolem světa

MSC Poesia, 5. 1. - 15. 5. 2021 >131 dní, cena od 372 320 Kč

Plavba Costa kolem světa

Costa Deliziosa, 3. 1. - 8. 5. 2021 > 126 dní, cena od 325 610 Kč
Aucland, MSC plavba

Výlet zaoceánskou lodí, plavby kolem světa a dálkové plavby

Tradičním pořadatelem plaveb kolem světa je i americká společnost Princess Cruises. Pro rok 2021 připravila plavbu z floridského Fort Lauderdale v termínu od 3. 1. do 25. 4. 2021. Během 111denní dovolená na zaoceánské lodi zavítáte do 50 destinací ve 32 zemích světa. Cena začíná na cca 458 000 Kč / osoba.

Plavby s dokonalou britskou noblesou, to jsou plavby Cunard. Tato prestižní společnost připravila pro rok 2021 hned 2 krásné plavby kolem světa s vyplutím z britského Southamptonu:
Loď Queen Victoria, 10. 1. - 28. 4. 2021, 108 dní
Loď zamíří také na Havaj a propluje Panamským kanálem, během své cesty připluje do 33 přístavů ve 22 zemích. Cena začíná na cca 357 000 Kč / osoba.
Loď Queen Mary 2, 10. 1. - 19. 4. 2021, 99 dní
Výletní zaoceánská loď, která během zbytku roku provozuje linkové spojení mezi Velkou Britání a Amerikou, na své každoroční plavbě kolem světa zakotví ve 31 přístavech v 16 zemích a cestujícícm se naskytne možnost poznat 30 míst UNESCO. Cena začíná na cca 300 000 Kč / osoba.
Pro více informací o těchto plavbách nás kontaktujte, rádi vám sdělíme detaily.

Sezóna plaveb kolem světa

Na plavby kolem světa se nejčastěji vyplouvá v lednu. Tento typ cesty kolem světa je v zahraničí velice atraktivní, a tak plavby bývají vyprodané dlouho dopředu. V nabídce jsou nyní plavby kolem světa na rok 2021 a 2022.
K plavbám kolem světa se přiřazují i dálkové plavby MSC, tzv. Grand Voyages nebo dlouhé poziční plavby dalších lodních společností, ty pak můžete najít v nabídce celoročně.
Plavbu kolem světa rezervuje s předstihem i kvůli nutnosti vyřídit víza do některých destinací.

Reference našich klientů z plaveb kolem světa

Na plavbu kolem světa jsme vyrazili z Chile přes Velikonoční ostrovy, ostrovy Polynésie, Nový Zéland a Austrálii, odkud jsme se vraceli opět domů. Chtěli jsme poznat dálky, kam se už nepodíváme a vrátili jsme se nadšeni.

Paláskovi, Brno

Okružní plavby kolem světa