Okružní plavby lodí - Orbis Link - Destinace - Kanárské ostrovy / Madeira
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Costa neoRiviera - Maledivy, Srí Lanka, Indie

8-denní plavba
strava: plná penze
od 6 632

Queen Mary 2 - Transatlantická plavba ze Southamptonu do New Yorku

8-denní plavba
strava: plná penze
od 28 740

Costa Luminosa - Itálie, Řecko, Černá Hora, Chorvatsko

8-denní plavba
strava: plná penze
od 6 632

Costa Fortuna - Singapur, Malajsie, Thajsko

8-denní plavba
strava: plná penze
od 6 632

Costa Deliziosa - Florida (USA), Bahamy, Turks a Caicos

8-denní plavba
strava: plná penze
od 13 290
Jste zde: Okružní plavby Destinace Kanárské ostrovy / Madeira

Kanárské ostrovy / Madeira

„Ostrovy věčného jara“, takové pojmenování si vysloužily Kanárské ostrovy a ostrov Madeira. Příjemné klima okolo 20°C v období evropské zimy a příjemné letní teploty udělaly z ostrovů jeden z nejoblíbenějších dovolenkových cílů Evropanů. Ostrovy nabízejí krásné pláže i zajímavou a neobvyklou sopečnou krajinu. Naleznete zde vysoké hory, lesy i hluboká údolí s vodopády. Ostrovy leží na trasách transatlantických plaveb z Evropy do Ameriky a byly odedávna oblíbenou zastávkou mořeplavců.Lanzarote 1 Luc Viatour kanárské ostrovy

    Lanzarote, Kanárské ostrovyPlavby a přístavy

Převážná část lodních společností plánuje plavby na Kanárské ostrovy a Madeiru z přístavů západního Středomoří, tady z Barcelony, Marseille, Savony, Janova nebo Civitavecchia, tedy přístav pro Řím. Lodě, směřující k ostrovům v Atlantickém oceánu, zastavují v atraktivních přístavech jižního Španělska: Malaga, Valencie a Cadiz.
Zajímavou zkušeností jsou také zastávky na africké pevnině v marockých přístavech Agadir a Casablanca. Při plavbách na Kanárské ostrovy se proplouvá 65 km dlouhým Gibraltarským průlivem, který je důležitou křižovatkou námořních cest.
Zajímavou novinkou jsou týdenní plavby společnosti MSC, které začínají přímo v hlavním městě Las Palmas, a během týdne tak stihnete navštívit hned několik Kanárských ostrovů i severně ležící Madeiru.

Kanárské ostrovy

Rozlehlé španělské souostroví nadchne každého návštěvníka svojí rozmanitostí, milými a přátelskými obyvateli a rozvinutou turistickou infrastrukturou.
Dominantou ostrova Tenerife je sopka Pico del Teide (3 718 m n. m.), která je zároveň nejvyšší horou Španělska a jejíž zasněžený vrchol spatříte během výletů z přístavu Santa Cruz de Tenerife.
Menší ostrov La Gomera láká své návštěvníky na toulky piniovými háji a vavřínovými lesy Národního parku Garajonay. Staré město přístavu San Sebastian de la Gomera nejlépe poznáte pěšky. Během toulek uličkami města, kde si Kryštof Kolumbus obstarával proviant na další dlouhou cestu, objevíte třeba i obchůdek s místními specialitami: kozím sýrem, palmovým medem a pikantní sýrovou pomazánkou Almogrote.
Přístav Las Palmas na největším ostrově Grand Canaria překvapí širokými nákupními možnostmi i historickými památkami, z nichž je vyhlášená katedrála Svaté Anny. Vaše děti budou zcela nadšené z nabídky hned tří aquaparků s různým zaměřením. Při plavbě na Kanárské ostrovy si můžete zvolit i zcela jednoduchý program: lenošení na pláži. Krásné pláže rozmanitých typů jsou snadno dostupné z přístavu nebo je možné si transfer na pláž objednat jako fakultativní službu přímo na palubě vašeho plovoucího hotelu.

madeira 1

    Madeira, Portugalsko

Madeira

Tento portugalský ostrov uchvátí své návštěvníky unikátní flórou a dramatickou krajinou, kdy hory prudce spadají k mořské hladině nebo jsou oddělené hlubokými a strmými údolími s divokou vegetací. Jen stěží byste nalezli místo, kde v takovém množství kvetou azalky, orchideje, anurie a strelicie.
Výletní lodě kotví v přístavu Funchal, který je dobrým výchozím místem pro výlety do hor, výlety lodí k ostrovu Porto Santo nebo pro nástup na lanovku, která se vypíná vysoko nad město a poskytuje úchvatné výhledy. V historickém centru Funchalu si nenechte ujít návštěvu katedrály Sé z 15. století a pevnost Palacio de Sao Lauro. Velkým gurmánským zážitkem je dobře připravená hlubinná ryba espada, na zapití přijde vhod skvělé madeirské víno a sladkou tečku obstará medový likér Poncho de Madeira. Návštěva botanické zahrady je snad i zbytečná, celý ostrov je jedinečnou zahradou sám o sobě.Nabídka plaveb a termíny

Plavby na Kanárské ostrovy a Madeiru se pořádají převážně od podzimu do jara, kdy zde panuje velice příjemné klima.
Pořádají je všechny významné lodní společnosti, a tak máte možnost vybírat z plaveb Costa Cruises, MSC, Norwegian Cruise Line a dalších. Stačí si jen do vyhledávací masky zadat oblast Kanárské ostrovy / Madeira.
Tyto ostrovy jsou také obvyklým místem zastávek lodí, přeplouvajících Atlantik, v tom případě máte na výběr z opravdu široké škály plaveb, lodí i lodních společností.Plavby


nalezeno zájezdů: 82

AIDAnova - Kanárské ostrovy & Madeira z Teneriffe

AIDAnova - Kanárské ostrovy & Madeira z Teneriffe

8-denní plavba do schránky
Obří výletní loď AIDAnova vypluje poprvé na moře ke konci roku 2018. Hosté budou moci vybírat z tradičních typů kajut, k dispozici bude i luxusní Penthouse suite. Celkem 5 samoobslužných a několik specializovaných restaurací se postará o bohaté a pestré…
Zenith - Plavba mezi Kanárskými ostrovy II (all inclusive)

Zenith - Plavba mezi Kanárskými ostrovy II (all inclusive)

8-denní plavba do schránky
Menší loď Zenith vás vezme po těch nejkrásnějších městech a přístavech po Evropě. Na jejích 9 palubách naleznete 1828 útulných kajut, kulinářské speciality v restauracích a nepřeberné množství zábavy ať už na lodi nebo na pevnině. Ať už preferujete trávení…
AIDAstella - Kanárské ostrovy & Madeira

AIDAstella - Kanárské ostrovy & Madeira

8-denní plavba do schránky
Krásná výletní loď AIDAstella nabízí pro své hosty pohodlné ubytování v kajutách i prostorných suitách. Chloubou tohoto dovolenkového resortu je lázeňský areál o ploše celých 2.602 m². Díky příjemným a pečujícím procedurám může získat vaše dovolená…
Další stránky: « první 12 poslední » Počet plaveb: 82