Okružní plavby lodí - Orbis Link - Destinace - Havaj
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Costa Favolosa - Německo, Dánsko, Norsko (Warnemünde)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 12 930

MSC Meraviglia - Německo, Dánsko, Norsko (Kiel)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 19 140

Costa Magica - Švédsko, Finsko, Rusko, Estonsko (Stockholm)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 12 930

MSC Fantasia - Itálie, Francie, Španělsko (z Janova)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 24 330

MSC Bellissima - Itálie, Malta, Španělsko, Francie (z Janova)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 30 810
Jste zde: Okružní plavby Destinace Havaj

Havajské ostrovy

Havajské ostrovy jsou jedním z nejoblíbenějších dovolenkových cílů Američanů. Turistická infrastruktura je zde tedy perfektní a nabídka prázdninových aktivit nekonečná. Na Havaji máte záruku, že si zde každý nalezne to své. A okružní plavba nabídne ještě více: během jedné dovolené máte možnost poznat všechny hlavní ostrovy naráz, a to už je opravdu silný argument!

 
hawaii - 69575 640

    Havaj


Dovolená na Havaji

Havajské ostrovy jsou unikátní díky svému vulkanickému či korálovému původu a tím i přitažlivé pro obdivovatele přírody. Tento ostrovní ráj uchvátí řadou činných sopek, malebnými písečnými plážemi s průzračně modrým mořem a také výjimečnou faunou a flórou. Krom toho zde turista nalezne luxusní hotely, nákupní možnosti, zábavní střediska a golfová hřiště. Četné místní agentury nabízejí výlety na souši i po moři, potápění, folklorní večery nebo adrenalinovou zábavu.


Přístavy vyplutí

Havajské ostrovy leží v Tichém oceánu ve vzdálenosti asi 3 800 km od Kalifornie. Jsou tvořeny řetězem hornatých ostrovů. Okružní plavba začíná v proslulém Honolulu na ostrově Oahu a zavede vás na další ostrovy: Maui, Kauai, Hawaii. Kol dokola Havajského souostroví se rozkládá širý oceán a bariéry korálových útesů. U některých plaveb je vyplutí z Los Angeles či San Diega, pak je třeba strávit 3 – 5 dní pouze na palubě lodi a vychutnávat nekonečnost oceánu.

Turisticky atraktivní místa

Díky sopečnému původu a dodnes činným vulkánům má krajina Havajských ostrovů dramatický ráz. Odhalte tedy i obdivujte strmé srázy spadající přímo do moře, špičky hor zahalených v mlžném oparu, vodopády i tropické pralesy. V tomto ohledu je perlou ostrov Maui, jehož přírodní parky Iao Halley a Haleakala nabízejí romantické přírodní scenérie s jezírky, bujnou vegetací a zajímavými živočišnými druhy. Na Oahu je skoro povinné navštívit vyhlášenou komerční písečnou pláž Waikiki a užít si tu plážovou relaxaci a zábavu. Nad pláží a hlavním městem Honolulu se tyčí turisty velice oblíbený sopečný kráter Diamond Head. Pearl Harbor zláká zájemce o válečnou historii, o které je možné se dozvědět více v muzeu Arizona Memorial Visitor Center.


 

Blick auf Honolulu havaj

   Honolulu, Havaj

 

Ostrov Hawaii je největší a jeho činné sopky Mauna Kea a  Mauna Loa se vypínají do výše až 4 500 m nad mořem. Na úbočích hor jsou kávové plantáže, které budete míjet při treku k 135 m vysokému vodopádu Akaka. Ostrov Kauai je turisticky méně navštěvovaný, jedinečný je zde kaňon Waimea skrytý v horských deštných pralesech.  Havajské ostrovy jsou hlavně o nádherné a unikátní přírodě, a tak i nabídka výletů z paluby lodí je koncipovaná tak, abyste měli možnost objevit zdejší krásy mnoha způsoby. Rozhodně doporučujeme vyhlídkový let nad ostrovy, pěší túry k vodopádům s možností koupání v jezírcích, plavbu lodí s proskleným dnem, ponorkou či na katamaránu,  surfování, cyklovýlet nebo projížďku na koni. Vynechat byste neměli ani představení místních folklorních tanců hula. Díky silné orientaci na turisty je toto vše i mnoho dalšího na Havaji snadno dostupné.

Plavby na Havaj je možné realizovat celoročně, neboť tu panuje velice příznivé a příjemné klima s teplotami vzduchu od 23 do 28°C a teplotami vody mezi 24 – 26°C.  Nejteplejší měsíce jsou červenec – září.


 

Hawaii turtle 2

    Havaj

Plavby Havaj

Týdenní okružní plavby z Honolulu se pořádají celoročně na lodi Pride of America společnosti Norwegian Cruise Lines. Jiné lodní společnosti připlouvají na Havajské ostrovy z Los Angeles, tyto plavby jsou tedy delší, protože je třeba překonat skoro 4 000 km Tichým oceánem. Vyplatí se tedy v tomto případě vybrat si loď s luxusním zázemím a bohatou nabídkou aktivit na palubě. V naší nabídce naleznete plavby lodí Star Princess prestižní společnosti Princess Cruises.
Na Havajských ostrovech mají také zastávku lodi na dlouhých transkontinentálních plavbách, tyto nabízí třeba společnost Cunard.

 Plavby


nalezeno zájezdů: 216

Pride of America - Plavba po Havajských ostrovech (all inclusive)

Pride of America - Plavba po Havajských ostrovech (all inclusive)

8-denní plavba do schránky
Jak již název značí, tato loď je stavěna v americkém stylu a její posádku tvoří Američané nebo občané území Spojených států. Jde o jedinou loď, která pořádá celoroční okružní plavby po Havajských ostrovech, aniž by musela kotvit v přístavu na území jiné…
Pride of America - USA (Honolulu)

Pride of America - USA (Honolulu)

8-denní plavba do schránky
Výletní loď Pride of America pořádá celoroční okružní plavby po Havajských ostrovech, aniž by musela kotvit v přístavu na území jiné země. Loď je vkusně a elegantně zařízená nabízí až 18 možností stravování a 9 barů a salónků, pohodlné kajuty a skvělou…
Další stránky: « první 12345 poslední » Počet plaveb: 216