Okružní plavby lodí - Orbis Link - Destinace - Galapágy
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Costa Favolosa - Německo, Dánsko, Norsko (Warnemünde)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 12 930

MSC Meraviglia - Německo, Dánsko, Norsko (Kiel)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 19 140

Costa Magica - Švédsko, Finsko, Rusko, Estonsko (Stockholm)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 12 930

MSC Fantasia - Itálie, Francie, Španělsko (z Janova)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 24 330

MSC Bellissima - Itálie, Malta, Španělsko, Francie (z Janova)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 30 810
Jste zde: Okružní plavby Destinace Galapágy

Galapágy

Plavba na souostroví Galapágy v Tichém oceánu je cestování do míst, kde se zastavil čas. V panenské přírodě zde žijí živočichové, které nenaleznete nikde jinde na světě. V sopečné, bizarně vyhlížející krajině, se pohybují velcí leguáni a obří želvy. Nad exotickou faunou se vznáší tisíce pestrobarevných ptáků.  Většina galapážských plaveb začíná v equadorském přístavu Quito a loď při týdenní plavbě navštíví každý den jiný ostrov.

 

Bartoleme Island galapágos

    Galapágy

Souostroví Galapágy

Souostroví Galapágy jsou perlou Ekvádoru a tvoří jej 18 sopečných ostrovů. Jsou proslulé obřími želvami a prehistoricky vyhlížejícími ještěry. Dnes se galapážské ostrovy staly ostrovy turistů a přírodovědců, kteří obdivují bohatství unikátní a nenarušené fauny. Je zde množství tuleňů, želv, vodních i suchozemských leguánů, hnízdiště albatrosů, volavek, fregatek, terejů a dalšího ptactva. Skýtají možnost koupat se s delfíny a žraloky. Plavby v této oblasti začínají v ekvádorském přístavu Quito nebo přímo na galapážském ostrově Baltra. Celý týden nebo i déle výletní lodě navštěvují každý den jiný ostrov. Některé plavby jsou doplněny i o návštěvu perské Limy a historického Cusca.

 

blue footed booby galapagos terej modronohý

    Terej modronohý, Galapágy

Plavby na Galapágy

V naší nabídce této unikátní destinace naleznete luxusní plavby společnosti Celebrity Cruises. Galapážské trasy plaveb expediční lodí Celebrity Xpedition začínají v přístavu Baltra a zavedou vás do fascinujícího světa této ostrovní skupiny. Týdenní plavby se pořádají celoročně a připraveno je více různých okruhů.

Plavby na Galapágy jsou určené především cestovatelům, kteří milují poznávání a obdivují přírodu ve všech jejích podobách a proměnách. Tuto destinaci vyhledávají také profesionální i amatérští přírodovědci, fotografové a filmaři.Plavby


nalezeno zájezdů: 15

Celebrity Xpedition - Galapágy severní okruh

Celebrity Xpedition - Galapágy severní okruh

8-denní plavba do schránky
Tato speciální butiková loď provozuje unikátní plavby na Galapágy. Své jedinečné cestovatelské zážitky můžete probrat při sklence vynikajícího vína v příjemném salonku Discovery Lounge. Lodní kuchyně je zásobovaná místními dodavateli a díky tomu si můžete…