Galapágy - Okružní plavby

Galapágy

Plavba na souostroví Galapágy v Tichém oceánu je cestování do míst, kde se zastavil čas. V panenské přírodě zde žijí živočichové, které nenaleznete nikde jinde na světě.

Poloha Galapág

V sopečné, bizarně vyhlížející krajině, se pohybují velcí leguáni a obří želvy. Nad exotickou faunou se vznáší tisíce pestrobarevných ptáků. Většina galapážských plaveb začíná v equadorském přístavu Quito a loď při týdenní plavbě navštíví každý den jiný ostrov.

Galapágy

Souostroví Galapágy jsou perlou Ekvádoru a tvoří jej 18 sopečných ostrovů. Jsou proslulé obřími želvami a prehistoricky vyhlížejícími ještěry. Dnes se galapážské ostrovy staly ostrovy turistů a přírodovědců, kteří obdivují bohatství unikátní a nenarušené fauny.

Zajímavá místa a přístavy na Galapágách

Baltra, Quito, Puerto Villamil, Puerto Ayora

Je zde množství tuleňů, želv, vodních i suchozemských leguánů, hnízdiště albatrosů, volavek, fregatek, terejů a dalšího ptactva. Skýtají možnost koupat se s delfíny a žraloky.

Galapágy

Plavby v této oblasti začínají v ekvádorském přístavu Quito nebo přímo na galapážském ostrově Baltra. Celý týden nebo i déle výletní lodě navštěvují každý den jiný ostrov. Některé plavby jsou doplněny i o návštěvu perské Limy a historického Cusca.

Rio de Janeiro

V naší nabídce této unikátní destinace naleznete luxusní plavby společnosti Celebrity Cruises. Galapážské trasy plaveb expediční lodí Celebrity Xpedition začínají v přístavu Baltra a zavedou vás do fascinujícího světa této ostrovní skupiny. Týdenní plavby se pořádají celoročně a připraveno je více různých okruhů.

Další články o Galapágách

Éra ekologických obřích lodí se blíží

Sezóna plaveb kolem Galapág

Plavby na Galapágy jsou určené především cestovatelům, kteří milují poznávání a obdivují přírodu ve všech jejích podobách a proměnách. Tuto destinaci vyhledávají také profesionální i amatérští přírodovědci, fotografové a filmaři.

Plavby Galapágami na sezónu 2020 připravujeme.

Reference našich klientů z plaveb u Galapág

Všechny výlety na Galapágách byly s průvodci v malých skupinách i naše loď byla malá, do 200 osob. Byl to výlet do ráje.

Zuzana H.