Destinace okružních plaveb - Okružní plavby
Jste zde:

Destinace okružních plaveb

Afrika Plavby Afrika znamenají obeplout Kapské Město, pozorovat plameňáky v namibijské Walvis Bay, šnorchlovat u korálových útesů Rudého moře a proplout Suezem.
Počet (aktivních) plaveb: 31
Aljaška Plavby kolem Aljašky představují splněný sen všech dobrodruhů a milovníků drsné přírody. Nabízí divočinu plnou medvědů, vlků, sobů, ledopádů či propastí.
Počet (aktivních) plaveb: 64
Arabské emiráty a Dubaj Plavby z Dubaje nebo z Abú Dhabí jsou variantou zájezdů do exotiky. Vévodí Arabskému poloostrovu a jsou synonymem luxusu a nejmodernější architektury.
Počet (aktivních) plaveb: 64
Arktida a Antarktida I na dvě nejstudenější místa na Zemi míří výletní plavby - Arktida je oblast na severu, Antarktida kontinent zcela na jihu. Je však třeba se opravdu pořádně obléknout.
Počet (aktivních) plaveb: 1
Austrálie a Nový Zéland Plavby Austrálie a Nový Zéland nabízejí přírodní taháky, endemickou faunu i flóru, výstavní města se zajímavou historií a atrakcemi či národní parky.
Počet (aktivních) plaveb: 53
Dálkové plavby Dálkové plavby se pořádají na podzim a na jaře, kdy se výletní lodě přesouvají ze Středomoří do Karibiku a naopak. Plavidlo často pluje řadu dní bez zastávky.
Počet (aktivních) plaveb: 105
Plavby po Dunaji Plavby po Dunaji s poznáním význačných měst jsou pohodovou dovolenou. Každý den nové místo, každý den skvělé zážitky a nové objevy.
Počet (aktivních) plaveb: 0
Rýn, Rhôna, Douro a další řeky Plavby po Rýnu, Rhôně či Douru s poznáním význačných měst jsou pohodovou dovolenou. Každý den nové místo, každý den skvělé zážitky a nové objevy.
Počet (aktivních) plaveb: 0
Galapágy Plavba na souostroví Galapágy v Tichém oceánu je cestování do míst, kde se takřka zastavil čas. V panenské přírodě zde žijí živočichové jako nikde jinde na světě.
Počet (aktivních) plaveb: 0
Havajské ostrovy Havajské souostroví tvoří jeden z nejoblíbenějších dovolenkových cílů obyvatel USA. A během okružní plavby Havaj poznáte všechny hlavní ostrovy naráz.
Počet (aktivních) plaveb: 9
Indický oceán Plavby Indický oceán po exotických ostrovech s romantickými plážemi, rozmanitou přírodou, pohostinnými domorodci a skvělou kuchyní nadchnou každého.
Počet (aktivních) plaveb: 10
Jihovýchodní Asie Plavby do Jihovýchodní Asie po Jihočínském či Žlutém moři často začínají v Singapuru a Hongkongu. Navštívit lze Japonsko, Koreu nebo Thajsko.
Počet (aktivních) plaveb: 258
Jižní Amerika Plavby do Jižní Ameriky zní rytmy karnevalu a lákají historií zaniklých civilizací. Tisíce kilometrů dlouhé Andy se tyčí do mraků, při pobřeží se táhne plno krásných pláží.
Počet (aktivních) plaveb: 220
Jižní Pacifik a Polynésie Plavby v Jižním Pacifiku (Tichém oceánu) se většinou odehrávají v oblasti Francouzské Polynésie, území velkého jako celá Evropa, a začínají i končí na Tahiti.
Počet (aktivních) plaveb: 52
Kanada a Nová Anglie Plavby na severovýchodě Kanady se zpravidla pojí i s návštěvou USA a konají se na jaře a na podzim, v období babího léta, kdy celé východní pobřeží hýří barvami.
Počet (aktivních) plaveb: 69
Kanárské ostrovy a Madeira Plavby na Kanárské ostrovy a Madeiru jsou díky teplotám 20 °C během evropské zimy, nádherným plážím a výtečné infrastruktuře jedním z populárních cílů Evropanů.
Počet (aktivních) plaveb: 46
Karibik Plavby Karibik jsou synonymem tropického ráje s romantickými plážemi, sluncem, kávou, rumem, doutníky, deštnými pralesy a setkání s přívětivými obyvateli.
Počet (aktivních) plaveb: 711
Panamský průplav Plavby Panamským průplavem, spojující Atlantik s Pacifikem, jsou jedinečným zážitkem. Soustava zdymadel a umělých jezer patří mezi největší stavby lidstva.
Počet (aktivních) plaveb: 2
Plavba kolem světa Plavba kolem světa, trvající zhruba od 50 do 130 dní, je nezapomenutelným zážitkem. Svět pro vás po absolvování celé plavby bude bližší a získá zcela jiné rozměry.
Počet (aktivních) plaveb: 45
Severní Evropa Plavby do Severní Evropy jsou svět norských fjordů, finských jezer, zádumčivé krajiny a divokých skalisek. A upravená města s unikátní architekturou.
Počet (aktivních) plaveb: 318
Středomoří Plavby po Středomoří jsou jasně nejoblíbenější. Tato blízká destinace si získává přízeň díky stálému letnímu počasí, množství památek, kvalitním službám a pěkné přírodě.
Počet (aktivních) plaveb: 953
Západ USA a Mexická riviéra Plavby na západ USA a Mexickou riviéru nabízí úžasné národní parky, krásná města s filmovou historií, skvělou infrastrukturu a příjemné klima plné slunce.
Počet (aktivních) plaveb: 1