Destinace okružních plaveb - Okružní plavby
Jste zde:

Destinace okružních plaveb

Afrika Obeplujte jižní cíp Afriky, pozorujte plameňáky v namibijské zátoce Walvis Bay či šnorchlujte u korálových útesů Rudého moře. Jedinečným zážitkem je proplutí Suezského kanálu.
Počet (aktivních) plaveb: 9
Aljaška Aljaška představuje vysněné místo všech dobrodruhů a milovníků drsné přírody a nabízí opravdovou divočinu plnou medvědů, vlků, sobů i losů, ledopádů či propastí.
Počet (aktivních) plaveb: 5
Arabské emiráty a Dubaj Plavby z Dubaje nebo z Abú Dhabí jsou oblíbenou variantou zájezdů do exotiky. Vévodí Arabskému poloostrovu a jsou synonymem luxusu a nejmodernější architektury.
Počet (aktivních) plaveb: 86
Arktida a Antarktida I na dvě nejstudenější místa na planetě Zemi vedou trasy výletních plaveb, ale je třeba se opravdu pořádně obléknout. Arktida je oblast na severu, Antarktida na jihu.
Počet (aktivních) plaveb: 0
Austrálie a Nový Zéland Austrálie a Nový Zéland nabízejí jedinečné přírodní zajímavosti, endemickou faunu i flóru, výstavní města se zajímavou historií a atrakcemi či nádherné národní parky.
Počet (aktivních) plaveb: 38
Dunaj Plavby po Dunaji, Rýnu či Saoně s návštěvami význačných měst představují pohodovou dovolenou. Každý den nové místo, každý den skvělé zážitky a nová poznání.
Počet (aktivních) plaveb: 49
Galapágy Plavba na souostroví Galapágy v Pacifiku je cestování do míst, kde se zastavil čas. V panenské přírodě zde žijí živočichové jako nikde jinde na světě.
Počet (aktivních) plaveb: 1
Havajské ostrovy Havajské souostroví tvoří jeden z nejoblíbenějších dovolenkových cílů obyvatel USA. A během okružní plavby máte možnost poznat všechny hlavní ostrovy naráz.
Počet (aktivních) plaveb: 4
Indický oceán Plavby Indickým oceánem po exotických ostrovech s romantickými plážemi, rozmanitou přírodou, pohostinnými domorodci a skvělou kuchyní nadchnou každého.
Počet (aktivních) plaveb: 14
Jihovýchodní Asie Řada plaveb se odehrává v Jihočínském, Východočínském a Žlutém moři s vyplutím z Hongkongu, Pekingu či Singapuru. Navštívit lze Japonsko, Jižní Koreu i Thajsko.
Počet (aktivních) plaveb: 182
Jižní Amerika Jižní Amerika zní rytmy karnevalu a láká historií zaniklých civilizací. Mnoho tisíc kilometrů dlouhé Andy se tyčí až do mraků, při pobřeží se táhne plno krásných pláží.
Počet (aktivních) plaveb: 193
Jižní Pacifik a Polynésie Většina plaveb v Jižním Pacifiku (Tichém oceánu) se odehrává v oblasti Francouzské Polynésie, což je území velké jako celá Evropa, a začínají i končí na Tahiti.
Počet (aktivních) plaveb: 38
Kanada a Nová Anglie Plavby na severovýchodě Kanady se zpravidla pojí i s návštěvou USA a konají se na jaře a na podzim, v období babího léta, kdy celé východní pobřeží hýří barvami.
Počet (aktivních) plaveb: 28
Kanárské ostrovy a Madeira Příjemné klima okolo 20 °C v období evropské zimy, krásné pláže a příjemné letní teploty udělaly z ostrovů jeden z nejoblíbenějších dovolenkových cílů Evropanů.
Počet (aktivních) plaveb: 37
Karibik Karibik je synonymem tropického ráje s romantickými plážemi, kávou, rumem, doutníky, deštnými pralesy a setkání s přívětivými obyvateli této slunné oblasti.
Počet (aktivních) plaveb: 457
Panamský průplav Průplav, spojující Atlantik s Tichým oceánem, patří mezi největší stavby lidstva. A proplutí soustavou zdymadel a umělých jezer je bez pochyby jedinečným zážitkem.
Počet (aktivních) plaveb: 4
Plavba kolem světa Plavba kolem světa, trvající zhruba od 50 do 130 dní, je nezapomenutelným zážitkem. Svět pro vás po absolvování celé plavby bude bližší a získá zcela jiné rozměry.
Počet (aktivních) plaveb: 21
Severní Evropa Objevte svět norských fjordů, finských jezer, zádumčivé krajiny, dramaticky vyhlížející skaliska a také upravená a čistá města s unikátní severskou architekturou.
Počet (aktivních) plaveb: 198
Středomoří Plavby lodí po Středomoří jsou bezkonkurenčně nejoblíbenější. Tato blízká destinace je vyhledávaná díky stálému letnímu počasí, množství památek a krásné přírodě.
Počet (aktivních) plaveb: 589
Dálkové plavby Pořádají se na podzim a na jaře, kde se výletní lodě přesouvají ze Středomoří do Karibiku a Jižní Ameriky a naopak. Plavidlo často pluje několik dní bez zastávky.
Počet (aktivních) plaveb: 108
Západ USA a Mexická riviéra Úžasné národní parky, krásná města s filmovou historií, skvělá infrastruktura a příjemné klima s mnoha slunečnými dny vytvářejí z této oblasti oblíbený turistický region.
Počet (aktivních) plaveb: 4