Destinace okružních plaveb - Okružní plavby
Jste zde:

Destinace okružních plaveb

Afrika Obeplujte jižní cíp Afriky, pozorujte plameňáky v namibijské zátoce Walvis Bay, šnorchlujte u korálových útesů Rudého moře. Báječným zážitkem je proplutí Suezu.
Počet (aktivních) plaveb: 33
Aljaška Aljaška představuje vysněné místo všech dobrodruhů a milovníků drsné přírody a nabízí opravdovou divočinu plnou medvědů, vlků, sobů i losů, ledopádů či propastí.
Počet (aktivních) plaveb: 64
Arabské emiráty a Dubaj Plavby z Dubaje nebo z Abú Dhabí jsou variantou zájezdů do exotiky. Vévodí Arabskému poloostrovu a jsou synonymem luxusu a nejmodernější architektury.
Počet (aktivních) plaveb: 69
Arktida a Antarktida I na dvě nejstudenější místa na Zemi vedou trasy výletních plaveb, ale je třeba se opravdu pořádně obléknout. Arktida je oblast na severu, Antarktida zcela na jihu.
Počet (aktivních) plaveb: 1
Austrálie a Nový Zéland Austrálie a Nový Zéland nabízejí přírodní taháky, endemickou faunu i flóru, výstavní města se zajímavou historií a atrakcemi či nádherné národní parky.
Počet (aktivních) plaveb: 57
Dálkové plavby Pořádají se na podzim a na jaře, kdy se výletní lodě přesouvají ze Středomoří do Karibiku a Jižní Ameriky a naopak. Plavidlo často pluje řadu dní bez zastávky.
Počet (aktivních) plaveb: 103
Dunaj Plavby po Dunaji s poznáním význačných měst jsou pohodovou dovolenou. Každý den nové místo, každý den skvělé zážitky a nové objevy.
Počet (aktivních) plaveb: 0
Rýn, Rhôna, Douro a další řeky Plavby po Rýnu, Rhôně či Douru s poznáním význačných měst jsou pohodovou dovolenou. Každý den nové místo, každý den skvělé zážitky a nové objevy.
Počet (aktivních) plaveb: 0
Galapágy Plavba na souostroví Galapágy v Tichém oceánu je cestování do míst, kde se takřka zastavil čas. V panenské přírodě zde žijí živočichové jako nikde jinde na světě.
Počet (aktivních) plaveb: 1
Havajské ostrovy Havajské souostroví tvoří jeden z nejoblíbenějších dovolenkových cílů obyvatel USA. A během okružní plavby máte možnost poznat všechny hlavní ostrovy naráz.
Počet (aktivních) plaveb: 9
Indický oceán Plavby po exotických ostrovech s romantickými plážemi, rozmanitou přírodou, pohostinnými domorodci a skvělou kuchyní Indického oceánu nadchnou každého.
Počet (aktivních) plaveb: 9
Jihovýchodní Asie Řada plaveb v Jihočínském, Východočínském a Žlutém moři začíná v Hongkongu, Pekingu či Singapuru. Navštívit lze Japonsko, Jižní Koreu nebo Thajsko.
Počet (aktivních) plaveb: 178
Jižní Amerika Jižní Amerika zní rytmy karnevalu a láká historií zaniklých civilizací. Mnoho tisíc kilometrů dlouhé Andy se tyčí až do mraků, při pobřeží se táhne plno krásných pláží.
Počet (aktivních) plaveb: 203
Jižní Pacifik a Polynésie Většina plaveb v Jižním Pacifiku (Tichém oceánu) se odehrává v oblasti Francouzské Polynésie, což je území velké jako celá Evropa, a začínají i končí na Tahiti.
Počet (aktivních) plaveb: 56
Kanada a Nová Anglie Plavby na severovýchodě Kanady se zpravidla pojí i s návštěvou USA a konají se na jaře a na podzim, v období babího léta, kdy celé východní pobřeží hýří barvami.
Počet (aktivních) plaveb: 66
Kanárské ostrovy a Madeira Příjemné klima okolo 20 °C během evropské zimy, nádherné pláže a výtečná infrastruktura udělaly z ostrovů jeden z nejoblíbenějších cílů plaveb Evropanů.
Počet (aktivních) plaveb: 39
Karibik Karibik je synonymem tropického ráje s romantickými plážemi, kávou, rumem, doutníky, deštnými pralesy a setkání s přívětivými obyvateli této slunné oblasti.
Počet (aktivních) plaveb: 679
Panamský průplav Průplav, spojující Atlantik s Pacifikem, patří mezi největší stavby lidstva. A proplutí soustavou zdymadel a umělých jezer je bez pochyby jedinečným zážitkem.
Počet (aktivních) plaveb: 2
Plavba kolem světa Plavba kolem světa, trvající zhruba od 50 do 130 dní, je nezapomenutelným zážitkem. Svět pro vás po absolvování celé plavby bude bližší a získá zcela jiné rozměry.
Počet (aktivních) plaveb: 53
Severní Evropa Na severu objevíte svět norských fjordů, finských jezer, zádumčivé krajiny a dramaticky vyhlížejících skalisek. A upravená města s unikátní severskou architekturou.
Počet (aktivních) plaveb: 220
Středomoří Plavby lodí po Středomoří jsou jasně nejoblíbenější. Tato blízká destinace si získává přízeň díky stálému letnímu počasí, množství památek, kvalitním službám a pěkné přírodě.
Počet (aktivních) plaveb: 660
Západ USA a Mexická riviéra Úžasné národní parky, krásná města s filmovou historií, skvělá infrastruktura a příjemné klima s mnoha slunečnými dny vytvářejí z této oblasti oblíbený turistický region.
Počet (aktivních) plaveb: 1