Destinace okružních plaveb - Okružní plavby
Jste zde:
Okružní plavby

Destinace okružních plaveb

Jaké jsou nejoblíbenější destinace okružních plaveb? Turisté se na výletních lodích nejraději plaví po Středomoří, Karibiku a Indickém oceánu, do severní Evropy, jihovýchodní Asie a Dubaje či na Kanárské ostrovy. V naší nabídce jsou však i další destinace z celého světa, stačí si vybrat:
Afrika
Plavby Afrika znamenají obeplout Kapské Město, pozorovat plameňáky v namibijské Walvis Bay, šnorchlovat u korálových útesů Rudého moře a proplout Suezem.
Počet (aktivních) plaveb: 0
Aljaška
Plavby kolem Aljašky představují splněný sen všech dobrodruhů a milovníků drsné přírody. Nabízí divočinu plnou medvědů, vlků, sobů, ledopádů či propastí.
Počet (aktivních) plaveb: 61
Arabské emiráty a Dubaj
Plavby z Dubaje nebo z Abú Dhabí jsou variantou zájezdů do exotiky. Vévodí Arabskému poloostrovu a jsou synonymem luxusu a nejmodernější architektury.
Počet (aktivních) plaveb: 0
Arktida a Antarktida
I na dvě nejstudenější místa na Zemi míří výletní plavby - Arktida je oblast na severu, Antarktida kontinent zcela na jihu. Je však třeba se opravdu pořádně obléknout.
Počet (aktivních) plaveb: 0
Austrálie a Nový Zéland
Plavby Austrálie a Nový Zéland nabízejí přírodní taháky, endemickou faunu i flóru, výstavní města se zajímavou historií a atrakcemi či národní parky.
Počet (aktivních) plaveb: 43
Dálkové plavby
Dálkové plavby se pořádají na podzim a na jaře, kdy se výletní lodě přesouvají ze Středomoří do Karibiku a naopak. Plavidlo často pluje řadu dní bez zastávky.
Počet (aktivních) plaveb: 9
Plavby po Dunaji
Plavby po Dunaji s poznáním význačných měst jsou pohodovou dovolenou. Každý den nové místo, každý den skvělé zážitky a nové objevy.
Počet (aktivních) plaveb: 105
Rýn, Rhôna, Douro a další řeky
Plavby po Rýnu, Rhôně či Douru s poznáním význačných měst jsou pohodovou dovolenou. Každý den nové místo, každý den skvělé zážitky a nové objevy.
Počet (aktivních) plaveb: 0
Galapágy
Plavba na souostroví Galapágy v Tichém oceánu je cestování do míst, kde se takřka zastavil čas. V panenské přírodě zde žijí živočichové jako nikde jinde na světě.
Počet (aktivních) plaveb: 0
Havajské ostrovy
Havajské souostroví tvoří jeden z nejoblíbenějších dovolenkových cílů obyvatel USA. A během okružní plavby Havaj poznáte všechny hlavní ostrovy naráz.
Počet (aktivních) plaveb: 3
Indický oceán
Plavby Indický oceán po exotických ostrovech s romantickými plážemi, rozmanitou přírodou, pohostinnými domorodci a skvělou kuchyní nadchnou každého.
Počet (aktivních) plaveb: 0
Jihovýchodní Asie
Plavby do Jihovýchodní Asie po Jihočínském či Žlutém moři často začínají v Singapuru a Hongkongu. Navštívit lze Japonsko, Koreu nebo Thajsko.
Počet (aktivních) plaveb: 171
Jižní Amerika
Plavby do Jižní Ameriky zní rytmy karnevalu a lákají historií zaniklých civilizací. Tisíce kilometrů dlouhé Andy se tyčí do mraků, při pobřeží se táhne plno krásných pláží.
Počet (aktivních) plaveb: 0
Jižní Pacifik a Polynésie
Plavby v Jižním Pacifiku (Tichém oceánu) se většinou odehrávají v oblasti Francouzské Polynésie, území velkého jako celá Evropa, a začínají i končí na Tahiti.
Počet (aktivních) plaveb: 15
Kanada a Nová Anglie
Plavby na severovýchodě Kanady se zpravidla pojí i s návštěvou USA a konají se na jaře a na podzim, v období babího léta, kdy celé východní pobřeží hýří barvami.
Počet (aktivních) plaveb: 11
Kanárské ostrovy a Madeira
Plavby na Kanárské ostrovy a Madeiru jsou díky teplotám 20 °C během evropské zimy, nádherným plážím a výtečné infrastruktuře jedním z populárních cílů Evropanů.
Počet (aktivních) plaveb: 28
Karibik
Plavby Karibik a karibské ostrovy jsou synonymem tropického ráje s romantickými plážemi, krásnou přírodou a sluncem. Zkuste okružní plavby lodí Karibik.
Počet (aktivních) plaveb: 325
Panamský průplav
Plavby Panamským průplavem, spojující Atlantik s Pacifikem, jsou jedinečným zážitkem. Soustava zdymadel a umělých jezer patří mezi největší stavby lidstva.
Počet (aktivních) plaveb: 0
Plavba kolem světa
Zaoceánské plavby kolem světa trvají zhruba 50-130 dní a nabízí nezapomenutelný zážitek. Plavba zaoceánskou lodí vám umožní poznat svět v krátké době.
Počet (aktivních) plaveb: 0
Severní Evropa
Plavby do Severní Evropy jsou svět norských fjordů, finských jezer, zádumčivé krajiny a divokých skalisek. A upravená města s unikátní architekturou.
Počet (aktivních) plaveb: 38
Středomoří
Plavby po Středomoří jsou nejoblíbenější. Destinace má teplé počasí, památky, kvalitní služby a pěknou přírodu. Dovolená na lodi Středozemní moře vás nadchne!
Počet (aktivních) plaveb: 35
Západ USA a Mexická riviéra
Plavby na západ USA a Mexickou riviéru nabízí úžasné národní parky, krásná města s filmovou historií, skvělou infrastrukturu a příjemné klima plné slunce.
Počet (aktivních) plaveb: 0