Okružní plavby lodí - Orbis Link - Nejnovější lodě Costa Venezia a MSC Bellissima vyplouvají
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Costa Diadema - Itálie, Francie, Španělsko, Baleáry (z Civitavecchie)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 11 730

MSC Divina - Itálie, Španělsko, Francie (z Civitavecchie)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 17 210

MSC Seaview - Itálie, Francie, Španělsko (z Civitavecchie)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 46 470

MSC Fantasia - Itálie, Francie, Španělsko (Neapol)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 14 340

MSC Bellissima - Španělsko, Francie, Itálie, Malta (z Barcelony)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 26 360
Jste zde: Okružní plavby Nejnovější lodě Costa Venezia a MSC Bellissima vy…

Nejnovější lodě Costa Venezia a MSC Bellissima vyplouvají

Tento víkend budou slavnostně pokřtěna výletní plavidla nové generace: MSC Bellissima a Costa Venezia.

Nechte se hýčkat jejich komfortem a krásou.

 

Loď MSC Bellissima

Toto výletní plavidlo nové generace dostalo přízvisko "Krása na moři" (Beauty at Sea). Dne 28. 2. 2019 vypluje z francouzské loděnice St. Nazaire a na celý víkend 1. - 3. 2019 zakotví v jihoanglickém přístavu Southampton. Taky proběhne slavností křest na účasti význačných osobností, obchodních partnerů, tisku a dalších hostí. Kmotrou lodi bude, tak jako se to stalo tradicí i u jiných lodí MSC, italská filmová hvězda Sophia Loren. Při slavnostním aktu moderovaném Holly Willoughby vystoupí také artisté Cirque du Soleil at Sea, americký kytarista a zpěvák Nile Rodgers a další umělci.

Dovolenkový plovoucí resort MSC Bellissima může na svých palubách ubytovat na 5,5 tisíce hostů. Jedná se již o čtvrtou loď této generace, která byla uvedena do provozu v posledních 2 letech. Následovat ji bude v listopadu 2019 MSC Grandiosa. Tyto lodě se mohou pochlubit zcela inovativními technologiemi. Hostům bude pomáhat virtuální osobní lodní asistent ZOE, který povýší zážitek z plavby o další stupeň.

Další zajímavostí je nový stravovací koncept HOLA!, tapas vytvořené Ramónem Freixou - šéfkuchařem ověnčeným michelinskými hvězdami, nová restaurace s francouzskými specialitami, l’Atelier Bistrot a čokoládová cukrárna s čokoládovým barem pod taktovkou čokolatiéra Jean-Philippa Maury.

Celá loď je vyzdobena uměleckými díly. Hosté se mohou nechat hýčkat v lázeňském areálu AUrea Spa. Bylo myšleno také na rodiny s dětmi, pro ty vznikla herna vybavená ve spolupráci s firmami Lego a Chicco.

Největší komfort zaručují kajuty v zóně Yacht Clubu. Úžas vzbuzuje také ikonická 96metrová promenáda, nejdelší na moři, zaklopená nebem z LED světel a nákupní galerie s více než 200 obchodními značkami. 

mapka

 

Toto dech beroucí plavidlo můžete potkat celé léto ve Středomoří.

Trasa plavby pro léto 2019:

Během týdenních okruhů bude kotvit v Janově, Neapoli, v Messině, na Maltě, v Barceloně a Marseille. Všechna města jsou místy, kudy kráčela evropská historie, a najdete zde památky mnoha epoch.

 

 

 

 

 

Zdroj videa: YouTube, kanál MSC Cruises

 

 

Loď Costa Venezia

Nejnovější plavidlo flotily Costa Crusies bude slavnostně pokřtěno v Terstu o víkendu 1. - 3. 3. 2019. Poté se tato krásná loď vydá na východ do asijských moří, kde se stane plovoucím dovolenkovým resortem pro asijskou klientelu. Evropané si mohou v této chvíli zakoupit pouze části plavebních úseků.

Na novou loď Costa Cruises, která zůstane ve Středomoří se můžete těšit na podzim, kdy vypluje Costa Smeralda.