Okružní plavby lodí - Orbis Link - Maritim Crystals Beach Hotel Mauritius
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

MSC Bellissima - Itálie, Malta, Španělsko, Francie (z Janova)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 12 750

MSC Divina - Itálie, Španělsko, Francie (z Civitavecchie)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 14 320

Costa Fascinosa - Itálie, Baleáry, Španělsko (ze Savony)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 15 620

MSC Seaview - Itálie, Francie, Španělsko (z Janova)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 26 840

MSC Musica - Itálie, Slovinsko, Chorvatsko, Albánie (z Benátek)

6-denní plavba
strava: plná penze
od 10 140
Jste zde: Okružní plavby Maritim Crystals Beach Hotel Mauritius

Maritim Crystals Beach Hotel Mauritius

 

Hotel

Moderní hotel Maritim Crystals Beach**** leží na východním pobřeží ostrova Mauricius. Je obklopen nádhernou krajinou a z jedné strany je ohraničen krásnou dlouhou pláží s bílým pískem.
Od letiště i od centra hlavního města Port Louis je to asi 45 minut jízdy.

Jednoduché linie hotelových budov dávají vyniknout přirozené kráse okolní zeleně. Interiéry volně přecházejí v částečně zastřešené venkovní prostory, abyste nikdy neztratili kontakt s přírodou. Kombinace kamene a tmavého dřeva dodá na útulnosti a nenápadně odkazuje k mauricijské tradici, sklo dodává budovám na vzdušnosti. Barevné ladění do zlatavých tónů hnědé a medové barvy odkazuje ke krystalkům hnědého cukru - tradiční mauricijské plodiny.

 

Pokoje

Hotel disponuje 181 pokoji různých kategorií. Pokoje se nacházejí v celkem 10 samostatných budovách o maximální výšce 3 patra. V pokoji kategorie Superior naleznete moderní a velkolepé zařízení na celkové ploše kolem 55 m2. Hosté mají k dispozici velkou koupelnu s vanou a sprchou, oddělené WC, TV, minibar, konvici na čaj a kávu, sejf a fén.

 

pokoj

 

 

Restaurace a bary

Hlavní restaurace nabízí jídla formou bohatých švédských stolů. Dále jsou k dispozici další 3 restaurace À-la-carte a 2 bary. Společenský život se odehrává ve 3 multifunkčních klimatizovaných prostorách pro až 375 hostů, kteří si velice oblíbili klimatizovaný taneční sál o rozloze 323 m2.

 

All inclusive

Stravovací služby all inclusive zahrnují snídani, oběd ve formě švédských stolů v hlavní restauraci "Le Ferney", odpolední svačinu s kávou a čajem mezi 15. - 17. hodinou u plážového baru. Dále si mohou hosté vybírat z místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích v jejich provozní době. K večeři se podává rozlévané místní víno; minibar je denně doplňován o vodu a mléko.

 

 

 Zdroj videa: You Tube, kanál Maritim Crystals Beach Hotel Mauritius
Fotogalerie: hotel Maritim Crystals Beach 

 

 


Fotogalerie

hotelová pláž Maritim Crystals Beach Maritim Crystals Beach Maritim Crystals Beach, dětský bazének Maritim Crystals Beach, koupelna Maritim Crystals Beach, pláž Maritim Crystals Beach, plážová restaurace s grilem Maritim Crystals Beach, pokoj Maritim Crystals Beach, pokoj Comfort Maritim Crystals Beach, restaurace Maritim Crystals Beach, restaurace Quatre Cocos servis