Okružní plavby lodí - Orbis Link - Nejlepší destinace pro svatební cestu
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Jste zde: Okružní plavby Nejlepší destinace pro svatební cestu

Nejlepší destinace pro svatební cestu

Svatební cesta na výletní lodi je velkým zážitkem, plným romantiky, cestovatelských snů a dokonalé péče o své tělo i duši. K nejromantičtějším cílům patří Benátky, řecké ostrovy i diskotéková Ibiza či zádumčivé ostrovy Sardinie a Korsika. Pokud může být vaše cesta nákladnější, rozhodně vyrazte do Karibiku!

 

Svatební cesta Středomoří

Vyplujte z Benátek, romantického města v laguně, po jejích mořských kanálech se prohánějí gondoly. Pohled na malebná zákoutí a výstavné paláce je právě od hladiny vody nejkrásnější.

Mladí lidé milují diskotéky a živou zábavu. Mezi dovolenkové destinace, kde to žije se řadí i Ibiza a Mallorca. Lodě zde často kotví dlouho do noci, a tak není problém si zadovádět v některém z proslavených tanečních klubů.

Romantická přírodní zákoutí objevíte na řeckých ostrovech Santorini a Mykonos. Fascinující je především jedinečný výhled z teras města Tira na rozlehlou sopečnou kalderu, kde kotví desítky lodí.


VYHLEDAT PLAVBU VE STŘEDOMOŘÍ

 

Benátky

 

 

 

Svatební cesta Karibik

Průzračná voda, rozlehlé písčité pláže a lehký větřík ševelící v listech palem. Ať už loď zakotví u divoké Jamajky, u rozlehlé pláže 7 Miles Beach na ostrově Grand Cayman nebo třeba na honduraském Roatánu, budete si připadat jako dávní cestovatelé, kteří byli okouzleni exotickými vůněmi vanilky a hřebíčku a podivovali se pestrobarevným papouškům a květům orchidejí. 

Dnešní Karibik se pyšní rozvinutou infrastrukturou a rychlým leteckým spojením s Evropou. Kombinace  vymožeností moderního světa a jedinečné krásy a bohatství zdejší přírody ho dělají exotickou cestovatelskou destinací číslo jedna.


VYHLEDAT PLAVBU KARIBIKEM

 

Karibik