Okružní plavby lodí - Orbis Link - Plavby MSC 2019
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Costa Diadema - Španělsko, Baleáry, Itálie, Francie (z Barcelony)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 18 600

MSC Fantasia - Španělsko, Itálie, Francie (Palma de Mallorca)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 16 270

Costa neoRiviera - Itálie, Španělsko, Baleáry, Korsika (Francie)

12-denní plavba
strava: plná penze
od 24 550

MSC Lirica - Itálie, Chorvatsko (z Civitavecchie)

4-denní plavba
strava: plná penze
od 5 408

Costa neoRiviera - Španělsko, Baleáry, Itálie, Korsika (Francie)

12-denní plavba
strava: plná penze
od 15 500
Jste zde: Okružní plavby Plavby MSC 2019

Plavby MSC 2019

Nové lodě a vysněné destinaci: plavby z katalogu "Léto 2019" jsou již v plném proudu.

Jaké jsou novinky MSC Cruises a na co se můžete těšit?

 

Sezóna plaveb MSC bude především o premiéře 2 nových lodí obřích rozměrů: MSC Bellissima a MSC Grandiosa. Obě jsou vybavené nejmodernějšími technologiemi a jejich interiéry budou dechberoucí.

Na itinerářích přibydou i nové přístavy a v Karibiku otevře své brány do ráje privátní ostrov.

 

Dvě nové lodě MSC v roce 2019

 

Pro nejnovější loď MSC Bellissima připravil tým slavného cirkusu Cirque du Soleil dvě zbrusu nová představení. Na palubách této lodi bude 20 barů a 10 restaurací; ve specializovaných Staekhouse Butcher’s Cut, Sushi a Teppanyaki se podávají špičkově vytříbená jídla. Především děti potěší vodní park s relaxační oázou speciálně vytvořenou pro rodiny s dětmi.

Tato obří výletní loď se bude od března 2019 plavit po Středomoří na týdenních okruzích Itálie, Malta, Španělsko s naloděním v Janově, alternativně i v Barceloně
Po letní sezóně se výletní plavidlo přesune do další atraktivní destinace, do Dubaje, kde se bude plavit od listopadu 2019 do března 2020.

 

Plavidlo MSC Grandiosa zahájí svoji službu na moři na podzim 2019.

 

 

Zdroj Videa: YouTube, kanál MSC Cruises

 

 

Unikátní privátní resort Ocean Cay v Karibiku

Lodní společnost MSC v minulých letech usilovně pracovala na vybudování své dovolenkové základny v Karibiku, konkrétně na jednom z Bahamských ostrovů. Resort a mořská rezervace Ocean Cay MSC Marine Reserve nabídne svým hostům celkem šest jedinečných zón, z nichž každá má svoji neopakovatelnou atmosféru. Obklopeni křišťálově průhlednou vodou zde prožijete báječný den vaší dovolené na palubě lodí MSC Seaside, MSC Meraviglia, MSC Divina a MSC Armonia, které zde v roce 2019 zakotví.

 

MSC Ocean Cay Reserve

 

 

Zajímavé plavby MSC 2019, nové trasy a přístavy

 

Loď MSC Fantasia přináší se svou trasou dokonalou chuť Španělska: jsou naplánované delší zastávky a na Baleárech, a to celodenní kotvení na Ibize. Z Palma de Mallorca, letoviska proslaveného bujarým nočním životem a diskotékami, se vyplouvá až po půlnoci. Lenošivý den na pláži tak můžete ukončit příjemným posezením v některém z nepřeberného množství místních barů.

 

Loď MSC Fantasia: Itálie, Francie, Španělsko

 

Mallorca

 

 

Menší loď MSC Lirica vypluje v listopadu 2019 po novém 13denním okruhu, během kterého zavítá do historického přístavu Haifa. Prohlédnout si můžete zahrady Bahai, či se vydat do Jeruzaléma, Nazarethu i k Mrtvému moři. Pouze jediný termín - nepromeškejte tuto krásnou plavbu!

Loď MSC Lirica: MSC Lirica - Itálie, Řecko, Izrael, Kypr, Chorvatsko

 

korfu

 

 

Mezi majestátnými norskými fjordy nebo do metropolí Pobaltí bude možné potkávat loď MSC Meraviglia. Týdenní plavby od dubna do září 2019 začínají v severoněmeckém Kielu, který je dobře dostupný vlastním autem či vlakem. Další možností vyplutí je Kodaň, dobře dostupná letecky z Prahy i Vídně.

 

Loď MSC Meraviglia - Německo, Dánsko, Finsko, Rusko, Estonsko

Loď MSC Meraviglia - Německo, Dánsko, Norsko

 

plavby

 

Plavba do Grónska a na Island je novou trasou příjemné menší lodě MSC Orchestra. Pokud jste tedy ještě nikdy nebyli v Iiulissatu, Qaqortoqu, máte nyní jedinečnou šanci. A kde že to je? No přeci ve fjordech zeleného Grónska. Krásná příroda, divoká skaliska, ledové kry a fjordy přehrají jedinečnou přírodní show při cca 100 km dlouhé plavbě pasáží Prince Christiana vás nadchne i ohromí.

 

MSC Orchestra - Německo, Velká Británie, Island, Grónsko

 

Plavba kolem světa

Plavba kolem světa je prostě pojem. Láká všechny cestovatele, je výzvou i ikonou cestování. Loď MSC Magnifica vypluje kolem světa v lednu 2020, během plavby zakotví ve více než 40 přístavech ve 23 zemích a po 117 dnech se vrátí zase příznačně do Janova, rodiště Kryštofa Kolumba.

 

 msc plavby

Volně převzato z tiskové zprávy MSC Cruises.

 

REZERVACE: email: plavby@orbislink.cz , telefon: 222 714 751 či 702 180 081. 

 

10. 12. 2018