Okružní plavby lodí - Orbis Link - Celebrity Cruises
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Costa Victoria - Itálie, Baleáry, Španělsko

8-denní plavba
strava: plná penze
od 18 930

Costa Diadema - Španělsko, Baleáry, Itálie, Francie

8-denní plavba
strava: plná penze
od 36 070

Costa Diadema - Itálie, Francie, Španělsko, Baleáry

8-denní plavba
strava: plná penze
od 25 680

Costa Fascinosa - Španělsko, Itálie, Baleáry

8-denní plavba
strava: plná penze
od 28 800
Jste zde: Okružní plavby Lodě Celebrity Cruises

Celebrity Cruises

Na plavbách Celebrity lze zažít luxus ve všech jeho příjemných podobách. Kombinaci evropské pohostinnosti, mezinárodní kuchyně a prostorného ubytování v elegantním prostředí si zamilujete. Na lodích naleznete knihovny i studovny, umělecké galerie, je zde mnoho květin. Na hlavních palubách si lze zahrát petangue či sledovat výrobu skla. Výzdoba všech lodí je elegantně střízlivá, lodě nejsou hlučné a personál je velice ochotný. Na lodích Celebrity navštívíte unikátní přístavy.

 

CEL serving drinks - 009 celebrity

Historie společnosti Celebrity

Společnost s písmenem „X“ na lodních komínech vznikla v roce 1989 v Řecku. Její označení připomíná rodinu Chandris, která lodní společnost založila, neboť X je řecké označení pro písmeno CH, kterým začíná příjmení řecké rodiny. V roce 1997 lodní společnost Royal Caribbean International zakoupila Celebrity Cruises. Společnost Celebrity Cruises je velice úspěšnou a tak po deseti letech své existence, v roce 2007, vybudovala vlastní společnost Azamara Cruises, která nabízí luxusní plavby na menších lodích, než které vlastní Celebrity.

Flotila lodí Celebrity

Flotilu čítá 11 elegantních lodí, které se dělí do 3 tříd. Prestižní lodě Solstice class mají velmi příjemnou výzdobu, elegantní kusy křesílek a opalovacích lehátek. Na ostatních lodích je výzdoba v řeckém stylu a minimalisticky elegantní.

Oblasti plaveb

Lodě Celebrity plují po celém světě, jejich trasy jsou však mnohdy unikátní. Oblíbenou destinací je Karibik, Havaj, Aljaška a Jižní Amerika. Exotické trasy mají plavby na Galapágy a Panamský průplav. Američany oblíbenými jsou plavby Západní pobřeží Pacifiku z Los Angeles a Kanada & Nová Anglie z New Jersey. Stále oblíbenou oblastí je Středomoří a severní Evropa, Austrálie s Novým Zélandem a nově Asie.

Čím jsou Celebrity výjimečné?

Na nových lodích Celebrity naleznete zónu s živými rostlinami a zeleným trávníkem, na kterém se hraje petanque. Voňavé květiny lze zakoupit v lodním květinářství. Celebrity Cruises vlastní největší kolekci obrazů současného umění, které jsou na lodích rozmístěny v obrazových galeriích, kde probíhají tiché aukce. Na lodích je více obsluhujících personálu než na jiných lodích, což zejména oceníte při stolování. Z kuchyní vládne na lodích kuchyně francouzská, upravená pro americké jazýčky. Vytříbená kuchyně je ovlivněná francouzským držitelem michelinské hvězdy, kuchařem Michelem Rouxem, který roky pracoval jako konzultant pro Celebrity a British Airways.

Zaměření

Na Celebrity lodích si svou dovolenou nejlépe užijí páry a jednotlivci, kteří mají rádi umění, stylové prostředí, nehlučnou zábavu, výborné jídlo a skvělý servis. Pro rodiny s odrostlými dětmi jsou Celebrity také dobrou volbou.
Plavby na Celebrity Cruises bychom doporučili lidem, kteří ocení individuálně zaměřené služby jak na palubě tak během zastávek na pevnině. Důraz je kladen na decentní zábavu, elegantní prostředí a příjemnou atmosféru na lodi. Na lodích Celebrity se výborně vaří a servis je na nejvyšší úrovni.

Související články:
Luxusní ubytování - apartmá celebrity Cruises
Lázeňská zóna na lodích Celebrity - Canyon Ranch SpaClub
Zábava pro děti na palubách lodí - dětské kluby Celebrity

Lodě Celebrity Cruises:

Odkazy na všechny lodě flotily: Celebrity Century, Celebrity Constellation, Celebrity Eclipse, Celebrity Equinox, Celebrity Infinity, Celebrity Millennium, Celebrity Reflection, Celebrity Silhouette, Celebrity Solstice, Celebrity Summit, Celebrity Xpedition


Celebrity Equinox

Ušlechtilé dřevo, mramor a sklo tvoří interiéry tohoto elegantního a moderního plavidla. Klasický anglický styl, vyznávající hluboké kožené klubovky, zádumčivé olejomalby a krb, dotvářejí atmosféru klubu Michael´s. Naopak Martiny Bar tvoří interiér z ledových kvádrů a nosnou nabídku tvoří kolem 100 druhů vodky a kaviár. V divadelním sále za doprovodu živé hudby létají vzduchem pestře odění akrobaté. Loď Celebrity Equinox nabízí tolika nepřeberných možností, že je jen obtížné stihnout vše. více...

Celebrity Reflection

Moderní a velkolepě řešená loď zaujme prostornými palubami, kde lze příjemně lenošit u bazénu či ve vířivce, zasmát se při společenské zábavě v Lawn Clubu, posedět v altánku a vychutnat si čerstvě ugrilovaný steak. Volný průchod své tvořivosti můžete dát v The Art Studio. Zcela úžasné, tělu libé procedury se nabízejí v Canyon Ranch SpaClubu, součásti rozlehlého lázeňského areálu lodi Celebrity Reflection. Po báječné masáži budete připraveni na večer plný tance, zábavy a dobrého jídla i pití. více...