Okružní plavby lodí - Orbis Link - Plavby s delegátem
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

MSC Seaside - Plavba z Itálie do Miami

21-denní plavba
strava: plná penze
od 24 870

MSC Meraviglia - Do Říma, Palerma, Barcelony nejnovější lodí

8-denní plavba
strava: plná penze
od 17 010

MSC Seaside - Jamajka, Kajmanské ostrovy a Mexiko z Miami

8-denní plavba
strava: plná penze
od 21 730

MSC Seaside - Svatý Martin, Portoriko a Bahamy z Miami II

8-denní plavba
strava: plná penze
od 15 700

MSC Opera - Dovolenkové Baleáry a romantická Sardínie

8-denní plavba
strava: plná penze
od 20 050
Jste zde: Okružní plavby Plavby s delegátem

Plavby s delegátem

Objevujte vzdálená moře, přístavy a zážitky na palubě lodi s delegátem. Užijte si dovolenou bez starostí o program, bez obav z cizích jazyků a s plnou podporou zkušeného cestovatele. Vítejte na palubě!


 

 

To nejlepší ze západního  Karibiku – Florida, Mexiko, Honduras

karibik z miami

Na jedenáctidenní plavbě západním Karibikem vás čeká výběr těch nejkrásnějších míst, která můžete po moři ve střední Americe navštívit. Moderní americké Miami se spoustou nákupních možností, 2denní pobyt v hotelu na vyhlášené Miami Beach, stopy mayské civilizace v mexickém Belize, Costa Maya a na ostrově Roatán, ležérní Jamajka, Bahamy s dobře patrným otiskem koloniální slávy a samozřejmě kilometry nádherných karibských pláží.

 

Pobyt na Varaderu a plavba z Havany s českým delegátem

Kuba

V dubnu 2018 můžete navštívit Kubu, která se do kurzu dostává díky nedávnému politickému tání. Součástí plavby je kromě pobytu na plážích božského Varadera i prohlídka Havany. Plavbu z Havany prodáváme již třetím rokem, ale protentokráte jsme změnili trasu plavby. První zastávka na cestě lodí vás čeká v mexickém Belize a pak následuje zastávka na Roatánu, největším z honduraských karibských ostrovů. Dále vás čeká Costa Maya, malý turistický region v Mexiku. Poslední zastávkou je mexický Cozumel.

 

Lodí do Singapuru přes Indonésii, Malajsii a Thajsko, s českým delegátem

plavby Singapur

Zveme vás na nezapomenutelnou cestu tropickými moři, která voní exotikou – se zastávkami na indonéském ostrově Bali, v Malajsii a Thajsku. Plavbu zahájíme a zakončíme v Singapuru, někdejším klenotu v koruně impéria královny Viktorie, dnes jednom z nejčistších, nejmodernějších a nejbohatších měst světa. Během rozšiřujícího poznávacího pobytu dojde třeba i na ochutnávky. Vydejte se s námi za krásami Orientu na palubě lodi Sapphire Princess a vychutnejte si komfort, jež tato „Princezna moří“ poskytuje.

 

Wellness plavba po Dunaji a pobyt v hotelu, autobusová doprava, český delegát

plavba po dunaji

Užijte si skvělou kombinovanou dovolenou v duchu wellness v srdci Evropy. Autobusem dojedete k Dunaji, kde vás na elegantní lodi A-rosa čekají služby all inclusive, ubytování v luxusní kajutě, WiFi a volné využívání zařízení lodi. Během dunajské plavby zakotvíte v romantickém údolí Wachau, ve Vídni a Linci. Dovolená pokračuje v termálním hotelu Geinberg**** s bohatou polopenzí a s volným vstupem do rozsáhlé wellness.

 

Lodí do Šanghaje se zastávkami v Japonsku, na Taiwanu a Filipínách; s českým delegátem

 plavby asie

15denní plavba na luxusní lodi z Hongkongu do Šanghaje a 4denní poznávací program s českým odborným průvodcem cílí na tři největší civilizace východní Asie. Vyplouvá se z Hongkongu a postupně navštívíme tak trochu „jinou Čínu“ Taiwan, poté Japonsko a Filipíny, až dorazíme zpět do Číny, konkrétně do Šanghaje. V kosmopolitním velkoměstě, které snese srovnání s těmi největšími městy evropskými či americkými, uvidíte nejen moderní architekturu, ale nasajete i atmosféru dob císařských a koloniálních.

 

Lodí do Japonska se zastávkami na Honšú, Kjúšú, Šikoku a J. Koreji, český delegát

plavby Japonsko

Luxusní okružní plavba Východočínským mořem směřuje na japonské ostrovy Honšú, Kjúšú (přístav Fukuoka) a Šikoku a až do jihokorejského moderního města Pusan. Po návratu do přístavu Kóbe následuje rozšiřující program s českým průvodcem v kulturní perle Japonska – Kjótu. Projdete se bambusovým lesem, starými svatyněmi a tradičními zahradami a necháte se ohromit a okouzlit starými japonskými hrady. Mlsné jazýčky určitě uspokojí skvělá japonská kuchyně v autentickém prostředí. Závěr zájezdu patří prohlídce fascinujícího velkoměsta Ósaka.

 

Costa Magica - Města na Baltu s českým delegátem, letecky

plavba balt


Během týdenní plavby poznejte krásné metropole severu, uvidíte nádherné památky a to právě v čas, kdy začínají romantické bílé noci. Vyplouváme ze Stockholmu, celý den strávíte v Helsinkách, Tallinnu a celé dva dny v ruském Petrohradu! Nepřeberné množství památek, z nichž je hned několik zapsaných na listinách UNESCO, vás nadchne a na své si přijde milovník obrazů, architektury i lodí a všeho kolem moře. Zájezd zahrnuje letenku z Prahy i služby českého delegáta, takže si celý zájezd můžete užít bez zařizování a starostí.  
 

 

 

 

Proč na plavbu s českým delegátem?

Láká vás plavba velkou výletní lodí, ale máte obavy, jak to všechno zvládnete? Dopravit se z letiště do přístavu, domluvit se cizím jazykem, neztratit se v obřím lodním labyrintu, neprošvihnout odplutí... O nic z toho se nemusíte starat během okružní plavby s delegátem.

 

Delegát CK Orbis Link:

» má mnohaleté zkušenosti z nejrůznějších okružních plaveb
» pomůže při nalodění, vylodění a s registrací lodních účtů organizuje transfery mezi letištěm, přístavem a hotelem
» svolává informační schůzky
» během plavby je k zastižení na telefonu pro případ, že se vyskytnou nějaké problémy
» poskytuje překlady palubních novin a večerních menu
» poradí s výběrem výletů nebo doprovází klienty v přístavech


Mimo služby českého delegáta získáte též zpáteční letenku, ubytování v hotelu a plnou penzi na lodi. Důkazem mimořádné serióznosti CK Orbis Link je i to, že vždy rezervujeme kajuty, hotely a letenky dopředu, proto se takřka všechny naše okružní plavby s delegátem realizují. 

 

 

 

Cestování s dávkou romantiky

Užijte si překrásnou cestu na palubě lodi s délkou několika set metrů, která klidně přejíždí mezi jednotlivými přístavy, zatímco vy večeříte nebo už spíte. Navštivte během dovolené ta nejvýznamnější místa v oblasti, aniž byste se museli trmácet autobusy či čekat ve frontách na letištní kontroly. ČÍM JSOU PLAVBY ZAJÍMAVÉ?

 


plavba

 

 

V luxusním hotelu na moři

» mezinárodní skladba pasažérů
» elegantní a vkusně zařízené salony, reprezentativní atrium
» skvělá a bohatá plná penze, restaurace s obsluhou i samoobslužné bufety 
» komfortní kajuty s koupelnou a WC, kajutový servis
» bary, taneční salonky s živou hudbou, večerní show v divadle 
» bazén, vířivky, opalovací lehátka s osuškami 
» sportovní centrum s posilovnou, wellness centrum s možností masáží a hýčkajících procedur
» nákupní galerie, dětské kluby, kasino
VÍCE O CESTOVÁNÍ LODÍ ...

 

 

 

 

 

Okružní plavby s delegátem znamenají cestování bez starostí !

 

 

 


 


Fotogalerie

plavba plavba balt plavba indicky plavba po dunaji plavby asie plavby Japonsko plavby Singapur