Okružní plavby lodí - Orbis Link - Destinace - Velké orientální plavby
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Costa Magica - Švédsko, Finsko, Rusko, Estonsko

8-denní plavba
strava: plná penze
od 10 580

Costa Favolosa - Dánsko, Norsko, Německo

8-denní plavba
strava: plná penze
od 13 490

Costa Fascinosa - Itálie, Baleáry, Španělsko

8-denní plavba
strava: plná penze
od 15 870

Costa Victoria - Itálie, Baleáry, Španělsko

8-denní plavba
strava: plná penze
od 14 810

Costa Magica - Rusko, Estonsko, Švédsko, Finsko

7-denní plavba
strava: plná penze
od 9 246
Jste zde: Okružní plavby Destinace Velké orientální plavby

Velké orientální plavby

Vydejte se po stopách dávných mořeplavců objevovat vzdálené kraje. Vyplujte z Evropy za vůní koření a tropického ovoce, nechte na sebe dýchnout žhavou poušť. Velké orientální plavby vás zavedou do moderní Dubaje i do bludiště lidnaté Bombaje. Dálkové plavby nadchnout cestovatele, kteří se chtějí odpoutat od všedních dní a vydat se za zážitky i poznáním na východ od Evropy.

 

Jerusalem Dome of the rock BW 14

    Skalní chrám, Jeruzalém, IzraelTrasy plaveb

Pro velké orientální plavby je příznačná dlouhá délka, vaše cesta lodí povede na jiné kontinenty a potrvá několik týdnů. 
Jednu skupinu této nabídky tvoří trasy směřující do Dubaje a dalších arabských zemí. Můžete se těšit na proplutí Suezským kanálem, na Rudé moře s jeho úchvatnými korálovými útesy, ománské přístavy Muscat a Salalah a moderní metropole arabských emirátů: Dubaj a Abú Dhabí.

Další skupina plaveb směřuje k africkým břehům nebo celou Afriku obeplouvá. Tento kontinent máme spojený především se zájezdy na safari, ale na plavbě poznáte i další tváře „černého“ kontinentu. V Kapském Městě budete obdivovat Stolové hory, v namibijské Zátoce mušlí (Mossel Bay), kterou pro Evropu objevil Bartolomeo Díaz, můžete nakoupit krásné africké suvenýry a ozdoby. Zátoka Walvis Bay je zase známá velkým výskytem plameňáků, pelikánů a velryb, které je možné pozorovat přímo z paluby lodi.

Velice atraktivní jsou ostrovy Indického oceánu: Seychely, Madagaskar, Mauritius a Réunion, které patří k velice oblíbeným exotickým cestovatelským cílům, a vy můžete navštívit všechna tato úchvatná místa během jediné plavby.The Monastery, Petra, Jordan7

    Petra, JordánskoNabídky lodních společností

Na velké orientální plavby se můžete vydat se společností Costa. Kromě velkých lodí do této oblasti plují i lodě z neokolekce - zrekonstruované lodě Costa neoClassica a Costa neoRiviera,  které svým hostům nabízejí více soukromí, osobní přístup a speciální služby.
Dlouhé plavby do exotických míst nabízejí i další renomované společnosti, jakými jsou Cunard, Seabourn, Holland America a další.Plavby

Nebyly nalezeny žádné plavby.