Okružní plavby lodí - Orbis Link - Plavby MSC: nové MSC Seaside a MSC Seaview
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Costa Magica - Švédsko, Finsko, Rusko, Estonsko

8-denní plavba
strava: plná penze
od 10 580

Costa Favolosa - Dánsko, Norsko, Německo

8-denní plavba
strava: plná penze
od 13 490

Costa Fascinosa - Itálie, Baleáry, Španělsko

8-denní plavba
strava: plná penze
od 15 870

Costa Victoria - Itálie, Baleáry, Španělsko

8-denní plavba
strava: plná penze
od 14 810

Costa Magica - Rusko, Estonsko, Švédsko, Finsko

7-denní plavba
strava: plná penze
od 9 246
Jste zde: Okružní plavby Plavby MSC: nové MSC Seaside a MSC Seaview

Plavby MSC: nové MSC Seaside a MSC Seaview

Flotila lodí MSC se opět rozroste: obohatí ji 2 obří plovoucí dovolenkové resorty se spoustou zábavy, novými typy kajut a širokými možnostmi stravování. Těšit se můžete na krásné prostory s panoramatickými výhledy.

A kde tyto nové lodě potkáte?

 

 

Je to jen zcela nedávno, co do vln Středozemního moře vyplula nová MSC Meraviglia. V italských loděnicích Fincantieri se však již dokončují další dvě megalodě nové generace, které mohou hostit na svých palubách více než pět tisíc hostů.
Dovolená na lodi je perfektní způsob, jak objevit různé kultury, krásy a chutě a prožít zázraky Středozemního moře ve velkolepém stylu MSC Cruises.

 

 

Inovativní výletní resort MSC Seaside zaujme 30 m dlouhým mostem a skleněnými vyhlídkovými výtahy. Palubní zábava uspokojí všechny věkové kategorie: ohromující divadlo nabídne každou noc čtyři představení. Interaktivní aquapark se čtyřmi vzrušujícími skluzavkami poskytne hodiny zábavy pro celou rodinu, 120m dlouhá visutá dráha zipline představuje pořádnou dávku adrenalinu, zatímco zadní bazén bude ideálním místem pro ty, kteří hledají úplnou relaxaci.


Rozsáhlý výběr komfortních kajut splní rozlišné potřeby široké škály návštěvníků. Náročné potěší elegantní rohových apartmá či exkluzivní balkónové kajuty se soukromou terasou a výhledem na promenádu, rodiny se pohodlně vejdou do kajuty Superfamily Plus pro skupiny až deseti lidí. Prestižní MSC Yacht Club na přídi lodě byl rozšířen o více než pět palub a nabízí  privátní sluneční terasu o 1600 m2, soukromý salonek a restauraci. Dokonalý luxus a pohodlí představuje apartmá s velkým balkónem, jídelním koutem a vlastní vířivkou.


 

Interiéry lodi MSC Seaview jsou inspirované konceptem plážového bydlení. Hosté budou blíže moři a díky speciálním designovým prvkům si užijí více slunce. Mnoho času bude možné strávit venku a užívat si moře a slunce díky restauracím a barům pod širým nebem i velkolepým venkovním relaxačním prostorům. 

 
Jedinečnou atrakcí této plovoucí krásky je impozantní 360 ° promenáda se skleněnými balustrádami. Tento úžasný veřejný prostor bude působit jako živá rekreační oblast, kde se hosté mohou procházet pod širým nebem, vychutnávat si lahodné pokrmy a pít al fresco u venkovních barů.  

 

 

Karibik i Středomoří

Pro obří MSC Seaside bude od prosince 2017 domovským přístavem Miami, odkud bude vyrážet na týdenní okružní plavby Karibikem. Obohatí tak nabídku MSC Cruises v tomto populárním dovolenkovém regionu, kde společnost nabídne celkem pět moderních výletních lodí. Na podzim bude mít svou premiéru i ostrovní odpočinkový resort Ocean Cay MSC Marine Reserve.

 

Sesterská MSC Seaview vypluje na moře na jaře 2018 a letní sezónu se bude plavit v oblíbeném západním Středomoří. Nalodění bude možné ve třech historických středomořských přístavech: Janov, Marseille a Barcelona. Zahrnovat bude populární středomořské destinace, včetně Neapole, Messiny a Valetty, kde hosté mohou těžit z široké škály pobřežních aktivit, které jim pomohou objevit tento region.

 

 

REZERVACE: email: plavby@orbislink.cz , telefon: 222 714 751 či 702 180 081.


Fotogalerie

msc seaside loď paluba paluba paluba