Okružní plavby lodí - Orbis Link - Plavby Karibikem s českým delegátem 2018
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

MSC Poesia - Itálie, Řecko, Chorvatsko

8-denní plavba
strava: plná penze
od 24 520

MSC Musica - Itálie, Černá Hora, Řecko

8-denní plavba
strava: plná penze
od 25 850

MSC Fantasia - Fascinující norské fjordy

8-denní plavba
strava: plná penze
od 25 850

MSC Divina - Na Bahamy a Portoriko z Miami

8-denní plavba
strava: plná penze
od 17 480

Queen Victoria - Itálie, Monako, Korsika, Španělsko

8-denní plavba
strava: plná penze
od 27 740
Jste zde: Okružní plavby Plavby Karibikem s českým delegátem 2018

Plavby Karibikem s českým delegátem 2018

Prověřené trasy a nejoblíbenější místa Karibiku na plavbách s CK Orbis Link. Kompletní zájezdy s letenkou z Prahy, pobytem v hotelu a plavbou.

Český delegát vás provází po celou dobu zájezdu.

 

Láká vás okružní plavba po moři velkou výletní lodí, ale máte obavy, jak to všechno zvládnete? Dopravit se z letiště do přístavu, domluvit se cizím jazykem s personálem, neztratit se v obřím lodním labyrintu, neprošvihnout odplutí, správně uzavřít kajutu… O nic z toho se nemusíte starat, pokud si vyberete plavbu s delegátem.
Přítomnost českého delegáta dává zážitku na lodi zcela nový rozměr. Budete se mít jako v bavlnce a získáte jistotu kompletního servisu. Delegát se o vás postará od příjezdu na letiště přes zajištění komfortu během plavby až po cestu domů. Zapomeňte na obavy z jazykové bariéry, z cizího prostředí či ze zmatku v přístavech a plavbu si užijte na 100 %!

 

Plavby s delegátem jaro 2018

Pokud chcete Karibik poznat, prožít, cítit odlišné vůně každého z ostrovů, ochutnat desítky místních specialit i vynikající pochoutky klasické mezinárodní kuchyně, jsou tyto plavby pro vás. Rozmanité typy pláží od divoce vyhlížejících skalisek z lávy po nádherné hladké pláže s bělavým pískem najdete jak v západním, tak ve východním Karibiku. Do exotické ráje ostrovů Vás povezou komfortní plovoucí lodě společností Costa Cruises a MSC. Připravili jsme pro vás na výběr okruh do Mexika s vyplutím z Miami i okruh na západ mezi ostrůvky Malých Antil a s vyplutím z Punta Cana. 

Každá plavba je trochu jiná, vyberte tu, která vás osloví.

 


 

 

 

To nejlepší ze západního  Karibiku – Florida, Mexiko, Honduras

Na jedenáctidenní plavbě západním Karibikem vás čeká výběr těch nejkrásnějších míst, která můžete po moři ve střední Americe navštívit. Moderní americké Miami a dvoudenní pobyt v hotelu na vyhlášené Miami beach, stopy mayské civilizace v mexické Belize, Costa Maya a na ostrově Roatán, ležérní Jamajka, Bahamy s dobře patrným otiskem koloniální slávy a samozřejmě kilometry nádherných karibských pláží.
POPIS, TERMÍN A CENY: Plavba západním Karibikem s českým delegátem a ubytováním v Miami Beach

karibik z miami

 

 

To nejlepší z východního  Karibiku – Dominikánská rep., Martinik, Guadeloupe, Antiqua & Barbuda, Svatý Martin, Sv. Kryštof a Sv. Nevis

Plavba východním Karibikem začíná v oblíbeném 5*dominikánském letovisku v Punta Cana. Po třídenním ubytování v hotelu se nalodíte na loď a navštívíte známý ostrov Catalina, následuje souostroví Sv. Kryštof a Nevis. Poté loď připluje do přístavu St. John´s na souostroví Antigua a Barbuda, kde doporučujeme koupání na jedné z 365 pláží. Další je na řadě Fort de France na hornatém ostrově Martinik a na ostrově Guadeloupe můžete zažít adrenalin při procházce po úzkých lávkách v korunách stromů. Na závěr vás čeká ostrov Sv. Martin, kde naleznete unikátní a harmonický mix francouzské a nizozemské kultury.
POPIS, TERMÍN A CENY: Plavba Karibikem s pobytem v Dominikánské republice, s českým delegátem

karibik

 

 

Pobyt na Varaderu a plavba z Havany s českým delegátem

V dubnu 2018 můžete navštívit Kubu, která se do kurzu dostává díky nedávnému politickému tání. Součástí plavby je kromě pobytu na plážích božského Varadera i prohlídka Havany. Plavbu z Havany prodáváme již třetím rokem, ale protentokráte jsme změnili trasu plavby. První zastávka na cestě lodí vás čeká v mexickém Belize a pak následuje zastávka na Roatánu, největším z honduraských karibských ostrovů. Dále vás čeká Costa Maya, malý turistický region v Mexiku. Poslední zastávkou je mexický Cozumel.
POPIS, TERMÍN A CENY: Kuba a karibské ostrovy s pobytem na Varaderu, s českým delegátem

Kuba

 

 

V ceně všech uvedených lodních zájezdů od CK Orbis Link získáte mimo služby českého delegáta i zpáteční letenku, ubytování v hotelu a plnou penzi na lodi. Tak na co ještě čekáte? Plavbu na lodi si vychutnejte a nestarejte se přitom vůbec o nic!

 

 

Vítejte na výletní lodi!

Zatímco dny můžete trávit prohlídkami navštívených míst, šnorchlováním nebo relaxací na břehu, na palubě se o vás bude starat posádka lodí, plujících hotelů špičkové kvality. Ubytování budete mít zajištěno v komfortní kajutě s vlastní koupelnou a toaletou. Čekají Vás moderní lodě vyzdobené nejkvalitnějšími materiály v moderním designu. Jistě se nebudete chtít spokojit jen s animačními programy – můžete se zabavit ve 4D kině a večery trávit v divadle, v barech, na diskotéce či v kasinu. Díky tomu, že na lodích jsou restaurace s perfektní kuchyní a precizní a přitom přátelskou obsluhou, tak se nemusíte bát, že byste během plavby hladověli. Ostatně také proto máte k dispozici velmi nadstandardní plnou penzi v ceně plavby.

 

 


 


Fotogalerie

karibik karibik karibik z miami Kuba