Okružní plavby lodí - Orbis Link - Plavby Costa slaví 70 let
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Costa Magica - Města na Baltu s českým delegátem, letecky

8-denní plavba
strava: plná penze
od 23 850
Jste zde: Okružní plavby Plavby Costa slaví 70 let

Plavby Costa slaví 70 let

Jako dárek svým klientům naděluje vouchery na slevy za služby na palubě.

Dopřejte si třeba masáž či výlet. Celková hodnota slevového voucheru je až 500 EUR.

 

Lodní společnost Costa Cruises oslaví své 70. narozeniny a tuto událost by ráda oslavila společně se svými klienty nabídkou speciálních slev na palubě svých lodí.

Vouchery na slevy v hodnotě 500 EUR (či 500 USD na plavbách s měnou USD) lze využít u 6 různých produktů - viz obrázky níže.


 

Podmínky pro získání slevového balíčku

• platí na všechny rezervace uzavřené od 4. 9. 2017 do 13. 11. 2017

• Promo akce se vztahuje na VŠECHNY plavby v ROCE 2018 (odplutí 1. 1. - 31. 12. 2018)
KROMĚ: plavby kolem světa a plavby Asie na lodích Costa neoRomantica, Costa Victoria

• Zpětné rezervace: ano, na vyžádání klienta Cestovní kanceláře musí v rezervačním systému CostaClick a přidat speciální službu Costa70 za 0 EUR (více na dalších stránkách)

• CostaTours výlety: pokud se výlet neuskuteční z důvodu malého počtu účastníků nebo z důvodu vyšší moci, bude sleva převedena na výlet stejné finanční hodnoty.

• Neplatí pro balíčky výletů (2 výlety za speciální ceny), které jsou k dispozici na lodích Costa Diadema, Costa Luminosa a Costa Magica.

• Slučování slev: Promo akce může být kombinována s ostatními akcemi nabízenými na lodi. V případě, že akce nejsou kumulativní, platí nejvýhodnější akce.

• Večeře v Samsara restauraci: pokud na lodi není Samsara restaurace, klienti obdrží 2 vouchery v hodnotě 7,50 € / osoba, které je možné využít v pizzerii Pummid'Oro nebo Hamburgerii.

• Dolarová měna: pro itineráře v Jižní Americe, Buenos Aires a Santos, itineráře v Karibiku a Fort Lauderdale, na transitní plavbě Port Everglades - Benátky, na transitní plavbě Buenos Aires - Savona a Santos - Savona, klienti obdrží vouchery na slevy v celkové hodnotě 500 $ (měna na palubě). Podmínky akce zůstávají stejné.

• Vouchery nejsou přenosné pro jiné cestující v jiných kajutách, nemohou být směněny za jiný produkt a nemohou být směněny za peníze nebo jinou slevu na plavbě. Vouchery nemohou být použité na jiné plavbě.

 

Slevová akce na palubní služby Costa ke stažení ZDE

 

Přehled slev

 

Costa 1

 

 

Costa 2

 

16. 9. 2017

 


Fotogalerie

costa 70